|

Informacje

OBCHODY RADOMSKIEGO CZERWCA ’76

Protest robotniczy z czerwca 1976 roku to jeden z najważniejszych przystanków na drodze Polaków do wolności. Co roku pod hasłem „Zaczęło się w Radomiu” odbywa się szereg wydarzeń upamiętniających tamte wydarzenia. Stałymi elementami obchodów są: widowisko muzyczne, półmaraton, spotkania z uczestnikami protestu, piknik historyczny oraz wiele innych akcji wspierających.

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Przejdź do treści