|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

23 września kolejna zbiórka makulatury i elektroodpadów

23 września kolejna zbiórka makulatury i elektroodpadów

20 września 2023
obraz-100-1152x1536

Kolejna zbiórka makulatury oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego odbędzie się 23 września 2023r. w godz. 9:00 – 14.00 na terenie parkingu E.Leclerc przy ul. Toruńskiej 1 w Radomiu.

W ramach akcji będą przyjmowane suche i czyste: kartony (oprócz kartonów po napojach), tektura, papier pakowy, papier szkolny i biurowy, gazety i czasopisma niepowleczone lakierem i folią, książki i zeszyty bez twardych i powlekanych okładek, a także duży i mały sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych. Na uczestników wydarzenia będą czekać drobne upominki.

Głównym założeniem akcji jest zwiększenie ilości zebranych selektywnie odpadów na terenie Gminy Miasta Radomia, w celu osiągnięcia nałożonych przepisami prawa poziomów recyklingu.

Partnerami Gminy Miasta Radomia w organizacji zbiórki są: Radomdis Polska Sp. z o.o., MB Recycling Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Spółka komandytowa oraz Stora Enso Poland S.A.

Regulamin zbiórki makulatury dostępny jest w załączniku.

Regulamin zbiórki

NA CZASIE

Szpitalny Oddział Ratunkowy w RSS zostanie rozbudowany i nowocześnie wyposażony

20 września 2023

Młodzi radomianie poznają swoje miasto

20 września 2023

23 września kolejna zbiórka makulatury i elektroodpadów

20 września 2023

Serwisy specjalne

Visit Radom
copradom
invest
konsultacje
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content