|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Bombki zlicytowane

Bombki zlicytowane

18 grudnia 2023
Projekt bez nazwy

25 449 złotych – to łączna kwota jaką zadeklarowały osoby biorące udział w licytacji świątecznych ozdób wykonanych w ramach charytatywnej akcji „Malowanie bombek – Przyjaciele dzieciom”. Licytacja została przeprowadzona w miniony weekend na facebooku. Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na pomoc dla 2-letniej Zuzi, która urodziła się z wrodzonym niedorozwojem kości udowej. Pieniądze są potrzebne na operację ortopedyczną i rehabilitację.

– Z całego serca dziękuję osobom, które wzięły udział w malowaniu bombek, a przede wszystkim tym, którzy zechcieli wesprzeć zbiórkę pieniędzy na pomoc dla małej radomianki. Kolejny raz pokazaliście Państwo, że macie wielkie, otwarte serca, czego wyrazem jest tak piękna zebrana kwota. Wylicytowane bombki z jednej strony będą u Państwa unikatowymi, świątecznymi ozdobami, a z drugiej będą przypominać o cennej cegiełce, którą dołożyliście do tej szlachetnej akcji – mówi prezydent Radosław Witkowski.

W tym roku na licytację zostało wystawionych ponad 40 bombek pomalowanych przez przedstawicieli różnych środowisk, w tym polityków, samorządowców, artystów, sportowców, dziennikarzy czy służby mundurowe. Najwyższą kwotę – 3300 złotych – nabywca zadeklarował za bombkę posła Zbigniewa Kuźmiuka. Za 3200 zł została sprzedana bombka prezydenta Radosława Witkowskiego, za 2500 złotych – bombka Zespołu Akrobacyjnego „Orlik”, natomiast za bombkę wiceprezydent Marty Michalskiej-Wilk nabywca zdecydował się zapłacić 2100 złotych.

NA CZASIE

Tłumy radomian na koncercie z okazji 48. rocznicy Czerwca’76

22 czerwca 2024

Wakacje w mieście

21 czerwca 2024

Rusza kolejny sezon „Tańca pod gwiazdami”

21 czerwca 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content