|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Budowa boiska przy „Hubalu” z dofinansowaniem

Budowa boiska przy „Hubalu” z dofinansowaniem

23 czerwca 2023
boisko_Hubal_RW_MT-28

Prawie 300 tys. złotych dofinansowania otrzymało miasto z budżetu Województwa Mazowieckiego na budowę boiska piłkarskiego z nawierzchnią ze sztucznej trawy przy Zespole Szkół Zawodowych im. Hubala. To inwestycja, która jest realizowana w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. – To kolejny nasz projekt, który znalazł uznanie w oczach zarządu Województwa Mazowieckiego i otrzymał dofinansowanie. Powstające boisko będzie świetnym miejscem nie tylko do realizacji zadań związanych z procesem edukacji, ale także szansą na aktywizację lokalnej społeczności – mówi prezydent Radosław Witkowski. – Ta inwestycja była silnie oczekiwana przez mieszkańców, czego wyrazem było ponad 7 tysięcy głosów oddanych na ten projekt w Budżecie Obywatelskim. Tym bardziej się cieszę, że znalazła się wśród tych, które mogły otrzymać dofinansowanie – mówi wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Rafał Rajkowski.

Budowa boiska trwa. Prace powinny się zakończyć w sierpniu. Boisko wraz ze strefami bocznymi będzie miało wymiary 42 x 76 metrów. Zostanie też zamontowane oświetlenie i monitoring oraz piłkochwyty i pozostałe elementy wyposażenia. Koszt inwestycji to nieco ponad 1,3 mln zł.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku przy ZSZ im. Hubala powstało także boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej. Ta inwestycja została sfinansowana ze środków spoza Budżetu Obywatelskiego.

NA CZASIE

Wakacje w mieście

21 czerwca 2024

Rusza kolejny sezon „Tańca pod gwiazdami”

21 czerwca 2024

Budżet Obywatelski: rozpoczyna się głosowanie

21 czerwca 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content