|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej na Idalinie otwarta

Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej na Idalinie otwarta

15 stycznia 2024
otwarcie_biblioteka_idalin-1

Biblioteka Idalin już otwarta. Filia nr 15 Miejskiej Biblioteki Publicznej została przeniesiona z ul. Wyścigowej do wyremontowanych pomieszczeń w Domu Kultury Idalin przy ul. Bluszczowej. – Współpraca dwóch miejskich placówek kultury dała bardzo dobry efekt. To zupełnie nowa przestrzeń i nowa jakość. Mamy tu nie tylko odnowione pomieszczenia, ale też więcej nowych książek i możliwość organizacji wydarzeń kulturalnych, np. spotkań autorskich czy warsztatów dla dzieci i młodzież. Jestem przekonany, że biblioteka na Idalinie będzie dobrze służyła mieszkańcom tej części miasta – mówi prezydent Radosław Witkowski.

Biblioteka Idalin będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki w godz. 12.00-18.00 oraz we wtorki i czwartki w godz. 9.00-15.00.

Filia nr 15 jest kolejną placówką, której warunki lokalowe poprawiły się w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że w listopadzie, po modernizacji, została otwarta Filia nr 3 na Michałowie, a wcześniej została też wyremontowana Filia nr 10 przy ul. Żeromskiego.

NA CZASIE

Bene Merenti Civitas Radomiensis dla Ewy Gęgi-Osowskiej

18 czerwca 2024

Bieg z historią w tle

16 czerwca 2024

Zbliża się 48. rocznica Czerwca 76

14 czerwca 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content