|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

I Mazowiecki Piknik Lekkoatletyczny odbył się na placu Jagiellońskim

I Mazowiecki Piknik Lekkoatletyczny odbył się na placu Jagiellońskim

10 września 2023
uliczka_piknik_lekka-53

I Mazowiecki Piknik Lekkoatletyczny odbył się w niedzielę na placu Jagiellońskim. Wydarzenie, przy wsparciu miasta i Samorządu Województwa Mazowieckiego zorganizowało RLTL Optima Radom.
Podczas pikniku najmłodsi mogli wziąć udział w takich konkurencjach jak: bieg na 30 m, rzut oszczepem, skok wzwyż, pchnięcie kulą czy zwinnościowy tor przeszkód. Piknik był także okazją do spotkania z doświadczonymi zawodnikami RLTL Optima Radom, medalistami Mistrzostw Polski. – Miło było patrzeć na uśmiechy dzieci biorących udział w rywalizacji. Dziękuję organizatorom pikniku. To znakomita promocja tej pięknej dyscypliny sportu – mówił prezydent Radosław Witkowski. – Ten piknik to przede wszystkim okazja do dobrej zabawy i rywalizacji pod okiem prawdziwych gwiazd lekkiej atletyki. A jeśli któryś z uczestników odnajdzie w sobie sportową pasję, to w Radomiu będzie miał świetne możliwości do tego, aby trenować, rozwijać się, a w przyszłości być może także zdobywać medale – mówił wiceprezydent Mateusz Tyczyński.

NA CZASIE

Szpitalny Oddział Ratunkowy w RSS zostanie rozbudowany i nowocześnie wyposażony

20 września 2023

Młodzi radomianie poznają swoje miasto

20 września 2023

23 września kolejna zbiórka makulatury i elektroodpadów

20 września 2023

Serwisy specjalne

Visit Radom
copradom
invest
konsultacje
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content