|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Komitet Rewitalizacji powołany

Komitet Rewitalizacji powołany

15 marca 2024
rynek_promo-1-2

Reprezentanci wspólnot mieszkaniowych i podmiotów zarządzających nieruchomościami, przedstawiciele mieszkańców, przedsiębiorców prowadzących działalność na obszarze rewitalizacji oraz Rady Miejskiej i organów doradczych i konsultacyjnych Prezydenta Miasta Radomia, weszli w skład Komitetu Rewitalizacji wybranego i powołanego na pierwszą, czteroletnią kadencję. Będzie to forum współpracy z władzami miasta w sprawach dotyczących przygotowania, prowadzenia i oceny rewitalizacji. Przewodniczącym Komitetu Rewitalizacji został Tomasz Mizera, zgłoszony przez Bussines Centre Club Loża Radomska.

Pierwsze posiedzenie Komitetu, zwołane przez Prezydenta Miasta Radomia, odbędzie się w ciągu 30 dni od ogłoszenia ostatecznych wyników naboru do KR – opublikowania Zarządzenia Nr 5316/2024 Prezydenta Miasta Radomia z dnia 13 marca 2024 r. w sprawie powołania Komitetu Rewitalizacji na I kadencję. Pełny skład Komitetu Rewitalizacji jest dostępny w zarządzeniu: https://bip.radom.pl/ra/wladze-miasta/zarzadzenia-prezydenta/66086,Nr-53162024-w-sprawie-powolania-Komitetu-Rewitalizacji-na-I-kadencje.html

NA CZASIE

Radosław Witkowski zwycięzcą II tury wyborów samorządowych.

22 kwietnia 2024

Budowa wiaduktu przebiega zgodnie z planem

19 kwietnia 2024

Obchody 81. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim

19 kwietnia 2024

W maju ruszy budowa dwóch trybun na stadionie przy ul. Struga

18 kwietnia 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content