|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Komitet Rewitalizacji powołany

Komitet Rewitalizacji powołany

15 marca 2024
rynek_promo-1-2

Reprezentanci wspólnot mieszkaniowych i podmiotów zarządzających nieruchomościami, przedstawiciele mieszkańców, przedsiębiorców prowadzących działalność na obszarze rewitalizacji oraz Rady Miejskiej i organów doradczych i konsultacyjnych Prezydenta Miasta Radomia, weszli w skład Komitetu Rewitalizacji wybranego i powołanego na pierwszą, czteroletnią kadencję. Będzie to forum współpracy z władzami miasta w sprawach dotyczących przygotowania, prowadzenia i oceny rewitalizacji. Przewodniczącym Komitetu Rewitalizacji został Tomasz Mizera, zgłoszony przez Bussines Centre Club Loża Radomska.

Pierwsze posiedzenie Komitetu, zwołane przez Prezydenta Miasta Radomia, odbędzie się w ciągu 30 dni od ogłoszenia ostatecznych wyników naboru do KR – opublikowania Zarządzenia Nr 5316/2024 Prezydenta Miasta Radomia z dnia 13 marca 2024 r. w sprawie powołania Komitetu Rewitalizacji na I kadencję. Pełny skład Komitetu Rewitalizacji jest dostępny w zarządzeniu: https://bip.radom.pl/ra/wladze-miasta/zarzadzenia-prezydenta/66086,Nr-53162024-w-sprawie-powolania-Komitetu-Rewitalizacji-na-I-kadencje.html

NA CZASIE

Budżet Obywatelski 2025. W poniedziałek wyniki głosowania

19 lipca 2024

Zakończyła się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

19 lipca 2024

Będzie bezpiecznej. Nowe oświetlenie na ulicy Zakopiańskiej gotowe

17 lipca 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content