|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Konkurs Radom Fashion Show rozstrzygnięty

Konkurs Radom Fashion Show rozstrzygnięty

26 sierpnia 2023
fashion_show_RW_MT-80

Poznaliśmy laureatów konkursu dla młodych projektantów mody Radom Fashion Show. Finałowa gala odbyła się na placu Corazziego. Była jedną z imprez towarzyszących Międzynarodowym Pokazom Lotniczym Air Show. Podczas gali zostało zaprezentowanych dziesięć kolekcji wybranych przez jurorów spośród sześćdziesięciu zgłoszonych do konkursu. Zwyciężyła Alicja Prus z Żernik Wrocławskich, która zaprezentowała kolekcję „Futuristic”. Jest ona inspirowana architekturą, w szczególności twórczością Zahy Hadid i jej futurystycznym podejściem do struktur i budynków. Poprzez stonowane kolory i geometryczne, solidne kształty, ubrania mają nawiązywać do struktur architektonicznych.
Drugie miejsce zajęła Marlena Krawczyk – autorka kolekcji „Skansen”, a trzecie Ewelinie Kowal Koc i Justyna Kowal Walczak, które zaprezentowały kolekcję „DUO”. Serdecznie gratuluję wszystkim laureatom i życzę, by radomski konkurs okazał się dla Was znaczącym krokiem na drodze do spełnienia twórczych marzeń.
Radom Fashion Show to ogólnopolski konkurs dla projektantów mody, ubioru, galanterii i obuwia. Jest on organizowany w Radomiu już od jedenastu lat. Jego głównym celem jest prezentacja możliwości twórczych młodych projektantów, których projekty nie zostały wdrożone do produkcji masowej.

NA CZASIE

Tłumy radomian na koncercie z okazji 48. rocznicy Czerwca’76

22 czerwca 2024

Wakacje w mieście

21 czerwca 2024

Rusza kolejny sezon „Tańca pod gwiazdami”

21 czerwca 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content