|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Konkurs Radom Fashion Show rozstrzygnięty

Konkurs Radom Fashion Show rozstrzygnięty

26 sierpnia 2023
fashion_show_RW_MT-80

Poznaliśmy laureatów konkursu dla młodych projektantów mody Radom Fashion Show. Finałowa gala odbyła się na placu Corazziego. Była jedną z imprez towarzyszących Międzynarodowym Pokazom Lotniczym Air Show. Podczas gali zostało zaprezentowanych dziesięć kolekcji wybranych przez jurorów spośród sześćdziesięciu zgłoszonych do konkursu. Zwyciężyła Alicja Prus z Żernik Wrocławskich, która zaprezentowała kolekcję „Futuristic”. Jest ona inspirowana architekturą, w szczególności twórczością Zahy Hadid i jej futurystycznym podejściem do struktur i budynków. Poprzez stonowane kolory i geometryczne, solidne kształty, ubrania mają nawiązywać do struktur architektonicznych.
Drugie miejsce zajęła Marlena Krawczyk – autorka kolekcji „Skansen”, a trzecie Ewelinie Kowal Koc i Justyna Kowal Walczak, które zaprezentowały kolekcję „DUO”. Serdecznie gratuluję wszystkim laureatom i życzę, by radomski konkurs okazał się dla Was znaczącym krokiem na drodze do spełnienia twórczych marzeń.
Radom Fashion Show to ogólnopolski konkurs dla projektantów mody, ubioru, galanterii i obuwia. Jest on organizowany w Radomiu już od jedenastu lat. Jego głównym celem jest prezentacja możliwości twórczych młodych projektantów, których projekty nie zostały wdrożone do produkcji masowej.

NA CZASIE

XXVII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Dawnej im. Mikołaja z Radomia

24 września 2023

Radomska Orkiestra Kameralna rozpoczęła nowy sezon artystyczny

23 września 2023

Na Michałowie powstanie 90 mieszkań na wynajem

21 września 2023

Serwisy specjalne

Visit Radom
copradom
invest
konsultacje
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content