|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Miasto kontynuuje sprzedaż węgla

Miasto kontynuuje sprzedaż węgla

4 grudnia 2023
wegiel-na-placu

Gmina Miasta Radomia kontynuuje sprzedaż węgla gospodarstwom domowym na cele opałowe. Węgiel – groszek może kupić każda osoba fizyczna, bez konieczności składania wniosku, bez limitu ilościowego oraz ograniczeń terytorialnych w cenie 1750 zł za tonę, po dokonaniu wpłaty na konto Urzędu Miejskiego w Radomiu nr 40 1240 3259 1111 0010 4902 1571. W tytule przelewu należy wpisać: Zakup węgla – imię i nazwisko nabywcy, nr tel., adres nabywcy.

Sprzedaż będzie odbywać się do wyczerpania zapasów. O kolejności wydawania węgla będzie decydować kolejność wpłat. Cena węgla nie zawiera kosztów dostawy do gospodarstwa domowego.

Po dokonaniu płatności, punkt dystrybucji skontaktuje się z osobami zainteresowanymi w celu umówienia odbioru węgla ze składu przy ul. Żelaznej 7 lub ul. Energetyków 26 w Radomiu.  Niezbędnym do odbioru węgla będzie okazanie dowodu tożsamości oraz przekazanie pisemnego oświadczenia potwierdzającego wykorzystanie zakupionego węgla do własnych celów grzewczych (wzór do pobrania w załączniku lub w punkcie odbioru). Faktura za zakup węgla zostanie przesłana na wskazany adres nabywcy.

Oświadczenie - zakup wyrobów węglowych zwolnionych od akcyzy

NA CZASIE

Przed nami obchody 48. rocznicy Czerwca 76

24 maja 2024

Zbliża się Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji

23 maja 2024

Projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego już po ocenie

21 maja 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content