|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Na placu Jagiellońskim trwa jarmark świąteczny

Na placu Jagiellońskim trwa jarmark świąteczny

17 grudnia 2023
jarmark_ROK-45

Tradycyjny jarmark świąteczny trwa na placu Jagiellońskim. – Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w wydarzeniu, które stało się już tradycją w naszym mieście. To znakomita okazja, by zrobić przedświąteczne zakupy, np. nabyć unikatowy prezent pod choinkę. Jednocześnie można miło spędzić czas w wyjątkowej, przedświątecznej atmosferze – mówi prezydent Radosław Witkowski.

Na stoiskach na placu Jagiellońskim można kupić m.in. ozdoby, upominki czy świąteczne smakołyki. Kiermaszowi towarzyszy wiele dodatkowych atrakcji, w tym koncerty, animacje dla najmłodszych, świąteczne spotkanie ze św. Mikołajem parada performerów z Teatru Akt oraz występ Olgi Nawary z zespołem. Jest też karuzela wenecka, fotobudka, zakątek z alpakami oraz foodtrucki. Z kolei w Galerii Słonecznej odbywają się warsztaty.

W niedzielę, 17 grudnia, na placu Jagiellońskim odbędzie się tradycyjny konkurs na najładniej udekorowaną choinkę, zaśpiewają Guzowianki, a zwieńczeniem przedświątecznego spotkania będzie zaplanowana na godz. 16.30 „Gwiazdka dla mieszkańców”. Będzie to okazja, by połamać się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia. Nie zabraknie też ciepłego poczęstunku. Całość zakończy koncert zespołu Megitza.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Gmina Miasta Radomia, współorganizatorem Samorząd Województwa Mazowieckiego, a partnerem strategicznym Galeria Słoneczna w Radomiu.

Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny w załączniku.

Program jarmarku

NA CZASIE

Tłumy radomian na koncercie z okazji 48. rocznicy Czerwca’76

22 czerwca 2024

Wakacje w mieście

21 czerwca 2024

Rusza kolejny sezon „Tańca pod gwiazdami”

21 czerwca 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content