|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Na stadionie przy ul. Struga zagrają młodzieżowe reprezentacje Polski i Macedonii Północnej

Na stadionie przy ul. Struga zagrają młodzieżowe reprezentacje Polski i Macedonii Północnej

5 kwietnia 2024
Radomiak_umowa-13

Radom będzie gospodarzem towarzyskiego meczu reprezentacji U21 Polski i Macedonii Północnej. Obie drużyny zmierzą się 1 czerwca na stadionie przy ul. Struga 63.

– Robimy wiele dobrego dla piłki nożnej w Radomiu. Ostatnio wspólnie z miastem organizowaliśmy finał Pucharu Polski kobiet. A kiedyś obiecałem też panu prezydentowi, że gdy nowy stadion zostanie oddany do użytku, to postaram się, aby tutaj odbyła się kolejna duża impreza. Wierzę, że tak jak do tej pory te nasze wspólne imprezy stały na bardzo wysokim poziomie, tak również 1 czerwca zorganizujemy wydarzenie godne miasta i tego obiektu. Trzeba też pamiętać, że to Dzień Dziecka i mam nadzieję, że  to będzie również atrakcyjny piknik dla dzieci i młodzieży – mówi członek zarządu PZPN, prezes Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, Sławomir Pietrzyk.

– Często podkreślam że bardzo dobra jest potrzebna jest bardzo dobra współpraca między rządem a samorządem. Ostatnio także udowadniamy, że bardzo ważna jest również bardzo dobra współpraca ze związkami sportowymi. Bardzo się cieszę, z informacji jaką usłyszeliśmy. Wracamy do tych dobrych tradycji imprez międzynarodowych jakie były organizowane na starym stadionie przy ulicy Struga. Myślę, że to będzie pierwsze z nowej serii międzynarodowych wydarzeń, które będziemy gościli na nowym, nowoczesnym funkcjonalnym obiekcie piłkarskim – mówi prezydent Radosław Witkowski.

Wkrótce zostanie ogłoszony termin rozpoczęcia sprzedaży biletów.

NA CZASIE

Przed nami obchody 48. rocznicy Czerwca 76

24 maja 2024

Zbliża się Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji

23 maja 2024

Projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego już po ocenie

21 maja 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content