|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Na Zamłyniu powstanie nowy plac zabaw

Na Zamłyniu powstanie nowy plac zabaw

6 lutego 2024
ulica_krucza_psp_22-8-Kopiuj(1)

Najmłodsi mieszkańcy Zamłynia będą mogli wkrótce korzystać z nowego placu zabaw. Powstanie on przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 22, przy ul. Kruczej. Urząd Miejski Ogłosił przetarg na jego budowę. – W tej części miasta takiej infrastruktury dla dzieci nie ma zbyt dużo. Stąd nasza decyzja, aby właśnie w tym miejscu wybudować nowy, wyposażony w wiele urządzeń, plac zabaw. To będzie przyjazna, bezpieczna przestrzeń i jestem przekonany, że będzie dobrze służyła dzieciom z całego osiedla – mówi wiceprezydent Mateusz Tyczyński.

Zgodnie z projektem, nowy plac częściowo będzie miał nawierzchnię poliuretanową, a częściowo trawiastą. Zostaną zamontowane nowe urządzenia do zabaw, w tym m.in.: pojazd, np. radiowóz, zestaw czterowieżowy, zestaw gimnastyczny, zjeżdżalnia, karuzele, zestaw tablicowy, huśtawki i trampolina. Wykonawca będzie miał za zadanie zagospodarować teren wokół placu. Pojawią się nowe nasadzenia oraz elementy małej architektury w tym ławki czy kosze na śmieci.

Na oferty w przetargu Urząd Miejski czeka do 20 lutego. Wybrany wykonawca będzie miał na realizację zamówienia 4 miesiące.

NA CZASIE

Wakacje w mieście

21 czerwca 2024

Rusza kolejny sezon „Tańca pod gwiazdami”

21 czerwca 2024

Budżet Obywatelski: rozpoczyna się głosowanie

21 czerwca 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content