|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Nieodpłatna pomoc prawna i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie

Nieodpłatna pomoc prawna i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie

9 maja 2024
porady_reja-7

Urząd Miejski w Radomiu przypomina, że punkty nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego działają w sposób stacjonarny w lokalach usytuowanych przy ul. Reja 5.

Z porad mogą korzystać osoby fizyczne oraz przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą. Udzielają ich przedstawiciele Fundacji: Instytut Spraw Publicznych, Stowarzyszenia Rozwoju Społecznego „MAGIS”, Okręgowej Izby Radców Prawnych oraz Okręgowej Rady Adwokackiej.  

Osoba uprawniona przed uzyskaniem nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, składa pisemne oświadczenie, że nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: https://bip.radom.pl/ra/zalatw-sprawe/zdrowie-polityka-spolec/33217,Nieodplatna-pomoc-prawna-i-nieodplatne-poradnictwo-obywatelskie.html. Harmonogram jest także dostępny w załączniku.

Harmonogram

NA CZASIE

Przed nami obchody 48. rocznicy Czerwca 76

24 maja 2024

Zbliża się Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji

23 maja 2024

Projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego już po ocenie

21 maja 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content