|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Nowy plac zabaw w PSP nr 4

Nowy plac zabaw w PSP nr 4

21 czerwca 2023
psp4_plac_zabaw-1

Przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 przy ulicy Wyścigowej powstał nowy, integracyjny plac zabaw. Był to pierwszy spośród inwestycyjnych projektów, zrealizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023.

Zgodnie z projektem została wymieniona cała istniejąca nawierzchnia placu oraz wszystkie wyeksploatowane urządzenia zabawowe. W ich miejsce pojawiły się m.in. zestaw trzywieżowy, huśtawki, linowy zestaw sprawnościowy oraz karuzela obrotowa dla niepełnosprawnych. Zostało też wymienione oświetlenie, ustawiono nowe ławki i kosze na śmieci oraz zagospodarowano teren wokół placu zabaw. Inwestycja kosztowała 373 tys. zł.

Był to już czwarty projekt z Budżetu Obywatelskiego zrealizowany w ostatnich latach w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4. Wcześniej powstało boisko z bieżnią oraz strefa aktywności ruchowej i wypoczynku. Został także przeprowadzony remont sali gimnastycznej oraz zaplecza sportowego.

NA CZASIE

Bene Merenti Civitas Radomiensis dla Ewy Gęgi-Osowskiej

18 czerwca 2024

Bieg z historią w tle

16 czerwca 2024

Zbliża się 48. rocznica Czerwca 76

14 czerwca 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content