|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Nowy rekord WOŚP w Radomiu

Nowy rekord WOŚP w Radomiu

15 marca 2024
wosp-76

624.293,30 zł – takim wynikiem zakończył się tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Radomiu. Sztab WOŚP podsumował styczniową zbiórkę. Dzięki hojności radomian został ustanowiony nowy  rekord. Zebrano o ponad 100 tysięcy złotych więcej niż rok wcześniej. – Bardzo się cieszę z tej jedności naszej radomskiej wspólnoty, co dało efekt w postaci rekordowego wyniku. Dziękuję wolontariuszom, darczyńcom i wszystkim, którzy włączyli się w organizację finału. Radomianie znów udowodnili, że mają wielkie serca i potrafią się dzielić dobrem – mówił podczas uroczystego podsumowania finału WOŚP prezydent Radosław Witkowski.

Na końcowy wynik złożyły się kwoty uzyskane m.in. podczas ulicznej kwesty, biegu „Policz się z cukrzycą” oraz aukcji przedmiotów przekazanych przez przyjaciół WOŚP.

Podziękowania za zaangażowanie w organizację tegorocznego finału otrzymali przedstawiciele firm, instytucji, służb mundurowych, ratownicy medyczni oraz harcerze, którzy jak co roku byli głównymi organizatorami finału. Zostały także wręczone dyplomy dla wolontariuszy, którzy zebrali największe kwoty. Czwarty wynik uzyskał tu prezydent Radosław Witkowski.  

NA CZASIE

Radosław Witkowski zwycięzcą II tury wyborów samorządowych.

22 kwietnia 2024

Budowa wiaduktu przebiega zgodnie z planem

19 kwietnia 2024

Obchody 81. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim

19 kwietnia 2024

W maju ruszy budowa dwóch trybun na stadionie przy ul. Struga

18 kwietnia 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content