|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Pomóżmy Wiktorowi. Rusza licytacja pisanek

Pomóżmy Wiktorowi. Rusza licytacja pisanek

20 marca 2024
malowanie_pisanek-15-scaled

Prezydent Radomia Radosław Witkowski zaprasza do udziału w licytacji pisanek, które zostały pomalowane przez uczestników dorocznej, przedświątecznej akcji charytatywnej. Wzięli w niej udział m.in. samorządowcy, artyści, przedstawiciele służb mundurowych, dziennikarze i społecznicy.

Licytacja pisanek rozpoczyna się w piątek, 22 marca o godz. 14.00 i potrwa do niedzieli, 24 marca, do godz. 23.59. Pieniądze uzyskane z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na leczenie radomianina Wiktora Krawczyńskiego, który od pierwszych dni swojego życia zmaga się z poważnymi problemami kardiologicznymi. Pomimo wielu skomplikowanych zabiegów i nieustającej determinacji rodziców, walka o jego zdrowie trwa nadal. Jednak opieka specjalistów, częste wizyty lekarskie i niezbędne operacje generują ogromne koszty, które przewyższają możliwości finansowe rodziny Wiktora.

Licytacja pisanek będzie prowadzona drogą on-line na grupie: https://www.facebook.com/groups/licytacjeum

NA CZASIE

Budżet Obywatelski 2025. W poniedziałek wyniki głosowania

19 lipca 2024

Zakończyła się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

19 lipca 2024

Będzie bezpiecznej. Nowe oświetlenie na ulicy Zakopiańskiej gotowe

17 lipca 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content