|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Powstanie odwodnienie ulicy Sołtykowskiej

Powstanie odwodnienie ulicy Sołtykowskiej

13 marca 2024
Soltykowska-2

Problem zalewania ulicy Sołtykowskiej zostanie rozwiązany. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji oraz Wodociągi Miejskie zawarły porozumienie w sprawie wspólnej realizacji inwestycji. Wodociągi zobowiązały się do pozyskania wszelkich niezbędnych pozwoleń, w tym pozwolenia wodno-prawnego oraz sporządzenia dokumentacji niezbędnej do budowy odwodnienia przyległych terenów i samej ulicy. Same prace ruszą na początku przyszłego roku. Zostaną sfinansowane wspólnie przez MZDiK oraz Wodociągi Miejskie.

– Zalewanie ulic w południowej części miasta to rzeczywiście duży problem. Chcemy go sukcesywnie rozwiązywać, by ułatwić mieszkańcom dojście lub dojazd do posesji. Już niedługo odwodnienie powstanie na ulicy Sołtykowskiej, a później tego typu prace będziemy wykonywać na kolejnych ulicach, tak aby docelowo, w całej tej części miasta, rozwiązać problem odprowadzania wód opadowych – mówi wiceprezydent Mateusz Tyczyński.

NA CZASIE

Radosław Witkowski zwycięzcą II tury wyborów samorządowych.

22 kwietnia 2024

Budowa wiaduktu przebiega zgodnie z planem

19 kwietnia 2024

Obchody 81. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim

19 kwietnia 2024

W maju ruszy budowa dwóch trybun na stadionie przy ul. Struga

18 kwietnia 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content