|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Powstanie odwodnienie ulicy Sołtykowskiej

Powstanie odwodnienie ulicy Sołtykowskiej

13 marca 2024
Soltykowska-2

Problem zalewania ulicy Sołtykowskiej zostanie rozwiązany. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji oraz Wodociągi Miejskie zawarły porozumienie w sprawie wspólnej realizacji inwestycji. Wodociągi zobowiązały się do pozyskania wszelkich niezbędnych pozwoleń, w tym pozwolenia wodno-prawnego oraz sporządzenia dokumentacji niezbędnej do budowy odwodnienia przyległych terenów i samej ulicy. Same prace ruszą na początku przyszłego roku. Zostaną sfinansowane wspólnie przez MZDiK oraz Wodociągi Miejskie.

– Zalewanie ulic w południowej części miasta to rzeczywiście duży problem. Chcemy go sukcesywnie rozwiązywać, by ułatwić mieszkańcom dojście lub dojazd do posesji. Już niedługo odwodnienie powstanie na ulicy Sołtykowskiej, a później tego typu prace będziemy wykonywać na kolejnych ulicach, tak aby docelowo, w całej tej części miasta, rozwiązać problem odprowadzania wód opadowych – mówi wiceprezydent Mateusz Tyczyński.

NA CZASIE

Budżet Obywatelski 2025. W poniedziałek wyniki głosowania

19 lipca 2024

Zakończyła się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

19 lipca 2024

Będzie bezpiecznej. Nowe oświetlenie na ulicy Zakopiańskiej gotowe

17 lipca 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content