|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Za nami 25. Radomskie Święto Chleba

Za nami 25. Radomskie Święto Chleba

3 września 2023
swieto_chleba_RW_MT-36

Bo bez chleba żyć się nie da! – pod takim hasłem przebiegało 25. Radomskie Święto Chleba. Przez trzy dni swoje wyroby prezentowali radomscy piekarze. Były tradycyjne wypieki oferowane klientom na co dzień, jak i wyroby specjalnie przygotowane na tę okazję, w tym np. klucze św. Kazimierza. Na kiermaszu, oprócz pieczywa i ciast, można było kupić również inne produkty, w tym miody, sery czy wędliny.

Kiermaszowi, który odbywał się na placu Corazziego towarzyszył festyn rodzinny, w tym zajęcia fit dance, warsztaty artystyczne, pokazy taneczne oraz gry, zabawy i konkursy. Tradycyjnie nie zabrakło prezentacji artystycznych. Wystąpił m.in. Jan Majewski, Big Band Mundana oraz zespół Wanda i Banda.

Organizatorami Święta Chleba byli: Cech Piekarzy w Radomiu, Dom Kultury Borki, RKŚTiG Łaźnia, Urząd Miejski w Radomiu. Partnerem głównym wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

NA CZASIE

Tłumy radomian na koncercie z okazji 48. rocznicy Czerwca’76

22 czerwca 2024

Wakacje w mieście

21 czerwca 2024

Rusza kolejny sezon „Tańca pod gwiazdami”

21 czerwca 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content