|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Za nami 25. Radomskie Święto Chleba

Za nami 25. Radomskie Święto Chleba

3 września 2023
swieto_chleba_RW_MT-36

Bo bez chleba żyć się nie da! – pod takim hasłem przebiegało 25. Radomskie Święto Chleba. Przez trzy dni swoje wyroby prezentowali radomscy piekarze. Były tradycyjne wypieki oferowane klientom na co dzień, jak i wyroby specjalnie przygotowane na tę okazję, w tym np. klucze św. Kazimierza. Na kiermaszu, oprócz pieczywa i ciast, można było kupić również inne produkty, w tym miody, sery czy wędliny.

Kiermaszowi, który odbywał się na placu Corazziego towarzyszył festyn rodzinny, w tym zajęcia fit dance, warsztaty artystyczne, pokazy taneczne oraz gry, zabawy i konkursy. Tradycyjnie nie zabrakło prezentacji artystycznych. Wystąpił m.in. Jan Majewski, Big Band Mundana oraz zespół Wanda i Banda.

Organizatorami Święta Chleba byli: Cech Piekarzy w Radomiu, Dom Kultury Borki, RKŚTiG Łaźnia, Urząd Miejski w Radomiu. Partnerem głównym wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

NA CZASIE

Walczymy o pieniądze na Wolanowską. Podpisz petycję!

26 września 2023

Z myślą o rozwoju artystycznych talentów

26 września 2023

XXVII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Dawnej im. Mikołaja z Radomia

24 września 2023

Serwisy specjalne

Visit Radom
copradom
invest
konsultacje
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content