|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Przetarg na budowę trybun na stadionie przy Struga 63 rozstrzygnięty

Przetarg na budowę trybun na stadionie przy Struga 63 rozstrzygnięty

4 kwietnia 2024
Radomiak_umowa-8

Urząd Miejski rozstrzygnął przetarg na budowę wschodniej i zachodniej trybuny stadionu przy ul. Struga. Wygrała firma Betonox Construction z Sopotu. Jej oferta opiewała na 39 mln 590 tys. zł, a zaproponowany okres gwarancji wynosił 6 lat. – Jeśli nie będzie żadnych skarg do Krajowej Izby Odwoławczej, to w ciągu najbliższych dwóch tygodni będziemy gotowi podpisać umowę. Od tego momentu wykonawca będzie miał 21 miesięcy na wybudowanie obu trybun. Na początku w 2026 roku będziemy mogli cieszyć się z osiągnięcia pełnej funkcjonalności stadionu – mówi prezydent Radosław Witkowski.

Jak podkreśla wiceprezydent Mateusz Tyczyński, w postępowaniach przetargowych wybór wykonawcy zawsze wynika wprost z przepisów prawo zamówień publicznych. – Nikt nie ma wpływu na wybór, poza twardymi rygorami prawa. Wykonawca zmieścił się w założonym budżecie i spełnił wszelkie wymagania, które postawiliśmy w przetargu. Mam nadzieję, że jak najszybciej wprowadzimy go na budowę – mówi Mateusz Tyczyński.

Na dwóch nowych trybunach zostanie zamontowanych ponad 5600 krzesełek. Będzie też oświetlenie, nagłośnienie i monitoring. Pod trybunami powstaną sanitariaty. Wykonawca ma prowadzić prace w taki sposób, by w trakcie realizacji inwestycji, mecze na stadionie przy ul. Struga mogły być rozgrywane bez zakłóceń.

NA CZASIE

Radosław Witkowski zwycięzcą II tury wyborów samorządowych.

22 kwietnia 2024

Budowa wiaduktu przebiega zgodnie z planem

19 kwietnia 2024

Obchody 81. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim

19 kwietnia 2024

W maju ruszy budowa dwóch trybun na stadionie przy ul. Struga

18 kwietnia 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content