|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Radomskie Dni Godności

Radomskie Dni Godności

10 czerwca 2024
dni_godnosci-6

Przełamywanie barier społecznych poprzez szeroko pojętą integrację osób niepełnosprawnych z mieszkańcami miasta było celem Radomskich Dni Godności, które odbyły się w Rynku. Była to okazja do spotkania, prezentacji różnych form aktywności osób niepełnosprawnych oraz zabawy i wspólnego spędzenia czasu.

– Bardzo się cieszę, że kolejny raz możemy się tutaj wszyscy spotkać. Jesteście bardzo ważną częścią naszego miasta. To wy każdego dnia uczycie nas wrażliwości, empatii i miłości. Bardzo wam za to dziękuję i mam nadzieję, że podczas Dni Godności będziecie się fantastycznie bawić – mówiła podczas oficjalnego rozpoczęcia Radomskich Dni Godności wiceprezydent Marta Michalska-Wilk.

Podczas Dni Godności wystąpił m.in. Teatr Akt z Warszawy> odbył się też Mazowiecki Festiwal Twórczości Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Tacy Sami” oraz pokaz mody z udziałem osób z niepełnosprawnościami. Był też jarmark prac artystycznych, festyn rodzinny i koncerty. Wystąpili m.in. Rafał Brzozowski, Paweł „Biba” Binkiewicz, Mateusz Mijal oraz zespół Afromental.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z Radomskich Dni Godności: https://www.facebook.com/RadomCity/videos/826369649401644

NA CZASIE

Bene Merenti Civitas Radomiensis dla Ewy Gęgi-Osowskiej

18 czerwca 2024

Bieg z historią w tle

16 czerwca 2024

Zbliża się 48. rocznica Czerwca 76

14 czerwca 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content