|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Rozpoczęło się głosowanie w konkursie Lider Zmian Funduszy Europejskiej. Są projekty z Radomia

Rozpoczęło się głosowanie w konkursie Lider Zmian Funduszy Europejskiej. Są projekty z Radomia

4 października 2023
LIDSER-POST-768x614

Cztery radomskie projekty zostały zgłoszone do konkursu Lider Zmian Funduszy Europejskich 2023. Jego organizatorem jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Projektów Unijnych. Celem tego prestiżowego konkursu jest wyróżnienie inicjatyw, które były współfinansowane z funduszy europejskich. ”Chcemy w tym konkursie docenić tych, którzy wykorzystali fundusze europejskie w sposób nowatorski i skuteczny. Przedsiębiorcze podejście, determinacja i zaangażowanie pomogły zmienić oblicze Mazowsza, przyciągając inwestorów, tworząc nowoczesne przedsiębiorstwa i miejsca pracy” – piszą organizatorzy konkursu.

Radom zgłosił do konkursu projekty w dwóch kategoriach. W kategorii „Zielone Fundusze Europejskie” są to: „Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Elektronicznych” (projekt nr 7), „Rewitalizacja nieruchomości przy ul. Rwańska 2/Rynek 15 oraz Rwańska 4/Rynek 14/Grodzka 1” (projekt nr 12) oraz „Rozwój infrastruktury w zakresie zrównoważonej mobilności miejskiej” (projekt nr 13). Z kolei w kategorii „Cyfrowe fundusze Europejskie” został zgłoszony projekt „Nowoczesne e-usługi dla mieszkańców Radomia” (projekt nr 44).

O tym, które projekty zostaną uznane za najbardziej wartościowe i innowacyjne w regionie zdecydują głosy mieszkańców. Głosowanie potrwa do 16 października. Zainteresowani mogą oddać swój głos w każdej kategorii raz dziennie. Aby wziąć udział w głosowaniu należy wejść na stronę https://liderzmian.eu/glosowanie-2023/.

Rozstrzygnięcie konkursu „Lider Zmian Funduszy Europejskich 2023” odbędzie się 14 listopada, podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza w Warszawie.

NA CZASIE

Wakacje w mieście

21 czerwca 2024

Rusza kolejny sezon „Tańca pod gwiazdami”

21 czerwca 2024

Budżet Obywatelski: rozpoczyna się głosowanie

21 czerwca 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content