|

Ruszyła akcja doręczania zawiadomień w sprawie opłat za gospodarowanie odpadami

Ruszyła akcja doręczania zawiadomień w sprawie opłat za gospodarowanie odpadami

14 sierpnia 2024
grafika_kampania_2019-1

Urząd Miejski w Radomiu informuje, że w dniach od 14 sierpnia do 6 września br. będą dostarczane właścicielom nieruchomości zamieszkałych zawiadomienia o nowej wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Zawiadomienia będą doręczane pod adresem zamieszkania lub adresem do doręczeń w kraju, wskazanym w złożonej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. W przypadku, gdy pod wskazanym adresem osoba doręczająca nikogo nie zastanie, podejmie kolejną próbę doręczenia lub pozostawi informację z prośbą o kontakt telefoniczny w celu ustalenia sposobu doręczenia.

Przypominamy, że potwierdzeniem odbioru zawiadomienia jest złożenie czytelnego podpisu i daty w miejscu wskazanym przez osobę doręczającą.

Nowe stawki opłat będą obowiązywały od 1 października 2024 r. Opłaty za gospodarowanie odpadami należy wnosić na indywidualny numer rachunku bankowego wskazany w zawiadomieniu.

NA CZASIE

Otwarto dwie wystawy poświęcone Radomskiemu Czerwcowi ’76

13 czerwca 2026

Gwiazdy polskiej muzyki wystąpią podczas obchodów 50. rocznicy Czerwca ’76

12 czerwca 2026

MPK zaprasza na podróż śladami Radomskiego Czerwca ’76

11 czerwca 2026

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
image00001
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Przejdź do treści