|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Są wolne miejsca w szkołach ponadpodstawowych

Są wolne miejsca w szkołach ponadpodstawowych

28 lipca 2023
20210721200716__MG_6137

Ponad 470 wolnych miejsc pozostało w radomskich szkołach ponadpodstawowych po zakończeniu podstawowej rekrutacji. Nabór uzupełniający rozpocznie się w poniedziałek, 31 lipca.

– Tegoroczna rekrutacja była wyjątkowo trudna, ponieważ w naborze uczestniczyło półtora rocznika ósmoklasistów. Mimo to, zgodnie z naszą obietnicą, każdy, kto chce kontynuować naukę w naszych szkołach ponadpodstawowych, takie miejsce znajdzie – mówi wiceprezydent Katarzyna Kalinowska.

Na uczniów, którzy w pierwszym etapie rekrutacji nie zostali zakwalifikowani do żadnej z wybranych przez siebie szkół, czeka 166 miejsc w liceach ogólnokształcących, 235 w technikach i 71 w szkołach branżowych I stopnia. Lista wolnych miejsc w poszczególnych szkołach jest dostępna na stronie www.oswiatawradomiu.pl. Rekrutacja uzupełniająca potrwa od 31 lipca do 2 sierpnia. Będzie ona prowadzona w formie tradycyjnej. Uczniowie sami powinni składać dokumenty do wybranych placówek.

NA CZASIE

Szpitalny Oddział Ratunkowy w RSS zostanie rozbudowany i nowocześnie wyposażony

20 września 2023

Młodzi radomianie poznają swoje miasto

20 września 2023

23 września kolejna zbiórka makulatury i elektroodpadów

20 września 2023

Serwisy specjalne

Visit Radom
copradom
invest
konsultacje
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content