|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Szeroka Droga przebudowana

Szeroka Droga przebudowana

22 grudnia 2023
szeroka_droga-4

Zakończyła się przebudowa ulicy Szeroka Droga na Janiszpolu. W przedświąteczny piątek odbył się jej odbiór techniczny. To inwestycja zrealizowana w ramach czynu społecznego, czyli przy udziale samych mieszkańców. – Bardzo się cieszę, że pomimo finansowych ograniczeń, z którymi borykają się samorządy w całym kraju, udało się zrealizować kolejną inwestycję poprawiającą warunki codziennego życia mieszkańców. Jestem przekonany, że nowe spojrzenie rządu na potrzeby lokalnych społeczności umożliwi w najbliższych czasie sfinansowanie wielu kolejnych tego typu przedsięwzięć – mówi prezydent Radosław Witkowski.

Przebudowa ulicy Szeroka Droga trwała od sierpnia. Na całej długości ponad 700 metrów została ułożona nowa, asfaltowa nawierzchnia. Powstały także pobocza, nowe zjazdy do posesji oraz rów odwadniający. W trakcie prac posadzono także nowe drzewa i krzewy.

Inwestycja kosztowała ponad 1,8 mln zł.

NA CZASIE

Pomnik poległych pracowników Fabryki Broni zostanie odnowiony

01 marca 2024

Rozpoczynają się Kaziki 2024

29 lutego 2024

W hali RCS powstanie Muzeum Sportu

28 lutego 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content