W Radomiu już piętnasty raz odbył się Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji. To wydarzenie, które – jak co roku – zgromadziło tłumy Radomian oraz gości z całej Polski.
Można było zobaczyć m.in. popisy artystów z Polski, Japonii, Nowej Zelandii, Tajlandii, Hiszpanii. Swoje niezwykłe umiejętności zaprezentowali: iluzjoniści, żonglerzy, akrobaci. Można też było zobaczyć pokazy nowego cyrku, interaktywną komedię, żywe rzeźby, mimów oraz liczne animacje dla dzieci i całych rodzin.
Współorganizatorem wydarzenia było miasto Radom, a partnerem – Samorząd Województwa Mazowieckiego.












