|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Trwa uzupełniający nabór kandydatów do Komitetu Rewitalizacji

Trwa uzupełniający nabór kandydatów do Komitetu Rewitalizacji

15 stycznia 2024
rynek_promo-6

Do 24 stycznia potrwa uzupełniający nabór kandydatów do Komitetu Rewitalizacji Miasta Radomia. Będzie to forum współpracy z władzami miasta w sprawach dotyczących przygotowania, prowadzenia i oceny rewitalizacji. Komitet będzie pełnił funkcję opiniodawczo-doradczą Prezydenta Miasta Radomia.

Do pracy w komitecie zapraszamy mieszkańców podobszarów rewitalizacji (Starego Miasta i Miasta Kazimierzowskiego, Śródmieście I i II oraz Glinic (mapa granic podobszarów znajduje się pod linkiem (http://mapy.gis.umradom.pl/lm/index.php/view/map/?repository=spoledu&project=REWITALIZACJA), mieszkańców spoza obszaru, a także przedstawicieli wspólnot mieszkaniowych, przedsiębiorców oraz organizacje społeczne. W Komitecie Rewitalizacji będą pracować również reprezentanci organów doradczych i konsultacyjnych Gminy Miasta Radomia, Rady Miejskiej w Radomiu oraz Młodzieżowej Rady Miasta Radomia.

Treść zarządzenia Prezydenta Miasta o naborze uzupełniającym i ogłoszenie o naborze w brakujących kategoriach przedstawicieli można znaleźć pod adresem: https://bip.radom.pl/ra/wladze-miasta/zarzadzenia-prezydenta/65265,Nr-51552024-w-sprawie-ogloszenia-naboru-uzupelniajacego-na-Czlonkow-do-Komitetu-.html

Informacje na temat naboru można uzyskać pod nr tel. 48 36 20 777, 48 36 20 161 lub wysyłając pytanie na adres mailowy rewitalizacja@umradom.pl.

NA CZASIE

Bene Merenti Civitas Radomiensis dla Ewy Gęgi-Osowskiej

18 czerwca 2024

Bieg z historią w tle

16 czerwca 2024

Zbliża się 48. rocznica Czerwca 76

14 czerwca 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content