|

Udany występ radomskich lekkoatletów na Mistrzostwach Polski

30 lipca 2023
362652218_682122150608382_7279453466304261267_n

Sześć medali wywalczyli lekkoatleci RLTL Optimy Radom podczas 99. Mistrzostw Polski seniorów, które odbyły się w Gorzowie Wielkopolskim. Złote medale zdobyli: Mateusz Gos w biegu na 5000 metrów, Izabela Smolińska w biegu na 400 metrów oraz sztafeta 4x100m występująca w składzie: Martyna Kotwiła. Natalia Wosztyl, Izabela Smolińska i Nikola Brożyna.

Srebrne medale wywalczyli: Aneta Rydz w skoku wzwyż i Dawid Krzemiński w trójskoku, natomiast brązowy medal – Martyna Kotwiła w biegu na 200 metrów.

W klasyfikacji medalowej klub z Radomia zajął wysokie czwarte miejsce. Gratulujemy!