|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

V Radomski Bal Seniora

V Radomski Bal Seniora

9 lutego 2024
bal_senior_2_RW-121

Za nami V Radomski Bal. W trzech turach w hali Radomskiego Centrum Sportu bawiło się w sumie około 1800 osób.

– Bardzo się cieszę, że już po raz piąty możemy się spotkać na Radomskim Balu Seniora. To pokazuje, jak trwała i konsekwentna jest nasza polityka senioralna. Dziś nowoczesne, europejskie miasto musi odpowiadać na potrzeby wszystkich swoich mieszkańców. Dzięki naszym licznym działaniom, Radom jest bardzo często pokazywany jako jeden z liderów jeśli chodzi o politykę senioralną. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy mogli kontynuować te działania – mówił podczas balu prezydent Radosław Witkowski. Zapowiedział m.in., że w tym roku będzie kontynuowany, cieszący się ogromną popularnością, cykl zabaw dla seniorów „Taniec pod gwiazdami”.

W pierwszym dniu Balu Seniora specjalnym gościem wydarzenia była minister ds. senioralnych Marzena Okła-Drewnowicz. – Polityka senioralna to olbrzymie wyzwanie. Po raz pierwszy w historii mamy urząd ds. polityki senioralnej, bo przed nami jest bardzo dużo do zrobienia. Jestem przekonana, że razem z młodszym pokoleniem, wspólnie z samorządami i organizacjami pozarządowymi sprostamy temu wyzwaniu. Tu w Radomiu widać dobre praktyki. Ważne jest to, abyśmy z nich czerpali, tak by można była powielać je w innych samorządach- mówiła minister Marzena Okła-Drewnowicz.

Bal został zorganizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Centrum Młodzieży „Arka”.

NA CZASIE

Tłumy radomian na koncercie z okazji 48. rocznicy Czerwca’76

22 czerwca 2024

Wakacje w mieście

21 czerwca 2024

Rusza kolejny sezon „Tańca pod gwiazdami”

21 czerwca 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content