|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

W hali RCS powstanie Muzeum Sportu

W hali RCS powstanie Muzeum Sportu

28 lutego 2024
GOTOWY_03

Coraz bliżej uruchomienia Muzeum Sportu, które powstanie w nowej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Struga. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozstrzygnął przetarg na wykonanie prac adaptacyjnych, które pozwolą udostępnić zwiedzającym stałą ekspozycję. Wygrała firma Group AV sp. z o.o. z Warszawy, której oferta opiewała na 1 mln 383 tys. zł.

Muzeum zostanie zlokalizowane na poziomie korony trybun hali RCS. – To dla nas ważna inwestycja, dzięki której będziemy mogli prezentować bogatą historię radomskiego sportu. Odkąd mamy nowoczesne przestrzenie w hali widowiskowo-sportowej, możemy realizować tak ambitne projekty. Będą prezentowane liczne eksponaty, a dodatkowo planujemy wykorzystać multimedia. Liczę, że taka forma przyciągnie zarówno młodych jak i starszych odbiorców. Mam nadzieję, że muzeum stanie się ciekawym punktem na turystycznej mapie Radomia – mówi prezydent Radosław Witkowski.

Zwycięzca przetargu będzie miał na wykonanie prac 2 miesiące.

NA CZASIE

Budżet Obywatelski 2025. W poniedziałek wyniki głosowania

19 lipca 2024

Zakończyła się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

19 lipca 2024

Będzie bezpiecznej. Nowe oświetlenie na ulicy Zakopiańskiej gotowe

17 lipca 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content