|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

W hali RCS powstanie Muzeum Sportu

W hali RCS powstanie Muzeum Sportu

28 lutego 2024
GOTOWY_03

Coraz bliżej uruchomienia Muzeum Sportu, które powstanie w nowej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Struga. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozstrzygnął przetarg na wykonanie prac adaptacyjnych, które pozwolą udostępnić zwiedzającym stałą ekspozycję. Wygrała firma Group AV sp. z o.o. z Warszawy, której oferta opiewała na 1 mln 383 tys. zł.

Muzeum zostanie zlokalizowane na poziomie korony trybun hali RCS. – To dla nas ważna inwestycja, dzięki której będziemy mogli prezentować bogatą historię radomskiego sportu. Odkąd mamy nowoczesne przestrzenie w hali widowiskowo-sportowej, możemy realizować tak ambitne projekty. Będą prezentowane liczne eksponaty, a dodatkowo planujemy wykorzystać multimedia. Liczę, że taka forma przyciągnie zarówno młodych jak i starszych odbiorców. Mam nadzieję, że muzeum stanie się ciekawym punktem na turystycznej mapie Radomia – mówi prezydent Radosław Witkowski.

Zwycięzca przetargu będzie miał na wykonanie prac 2 miesiące.

NA CZASIE

Radosław Witkowski zwycięzcą II tury wyborów samorządowych.

22 kwietnia 2024

Budowa wiaduktu przebiega zgodnie z planem

19 kwietnia 2024

Obchody 81. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim

19 kwietnia 2024

W maju ruszy budowa dwóch trybun na stadionie przy ul. Struga

18 kwietnia 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content