|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Zmiany w strukturze organizacyjnej Urzędu Miejskiego

Zmiany w strukturze organizacyjnej Urzędu Miejskiego

10 maja 2024
SAMSUNG CAMERA PICTURES

Zmieniła się struktura organizacyjna Urzędu Miejskiego. Jest to związane przede wszystkim ze zmniejszeniem liczby wiceprezydentów. Zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym, w miastach poniżej 200 tys. mieszkańców może ich być maksymalnie trzech.

W tej kadencji w gronie zastępców nie ma Mateusza Tyczyńskiego, który został wybrany przewodniczącym Rady Miejskiej. Pozostałe trzy stanowiska nadal pełnią: Katarzyna Kalinowska, Marta Michalska-Wilk i Łukasz Molenda. Jednocześnie poszerzyły się ich zakresy obowiązków. Katarzyna Kalinowska przejęła nadzór nad pracą Wydziału Inwestycji oraz Wydziału Promocji Miasta, Komunikacji Społecznej i Turystyki. Marta Michalska- Wilk objęła nadzór nad działalnością Wydziału Gospodarki Komunalnej i Lokalowej oraz Centrum Organizacji Pozarządowych. Z kolei Łukasz Molenda oprócz dotychczasowych wydziałów, nadzoruje pracę Wydziału Kultury oraz Biura Rewitalizacji.

NA CZASIE

Przed nami obchody 48. rocznicy Czerwca 76

24 maja 2024

Zbliża się Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji

23 maja 2024

Projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego już po ocenie

21 maja 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content