Kształcenie ustawiczne Twoją szansą na lepsze jutro

PROGRAM: Program Operacyjny Kapitał Ludzki

PRIORYTET: IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach

DZIAŁANIE: 9.3  Upowszechnianie kształcenia ustawicznego w formach szkolnych

JEDNOSTKA REALIZUJĄCA PROJEKT: Wydział Edukacji, Sportu i Turystyki (Urząd Miejski)

WARTOŚĆ PROJEKTU: 839 577,76 zł

KWOTA DOFINANSOWANIA: 713 641,09 zł

OKRES REALIZACJI: 2010-2013

STRONA INTERNETOWA PROJEKTU: www.ksztalcenieustawiczne.radom.pl

OPIS PROJEKTU

Celem projektu jest zwiększenie uczestnictwa osób dorosłych w kształceniu ustawicznym w formach szkolnych dzięki promocji tej formy zdobywania wiedzy i kwalifikacji, podniesienie jakości kształcenia poprzez zorganizowanie dla słuchaczy szkoły policealnej w CKU w Radomiu dodatkowych zajęć przygotowujących do egzaminów zewnętrznych oraz zwiększenie znaczenia kształcenia ustawicznego dla lokalnego i regionalnego rynku pracy dzięki usługom doradczym w zakresie wyboru kierunku i formy kształcenia dla zainteresowanych kształceniem formalnym oraz wydaniu informatora o potrzebach rynku i możliwościach kształcenia ustawicznego.

Więcej o projekcie na stronie: www.ksztalcenieustawiczne.radom.pl

Informacje źródłowe na temat Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.