Modernizacja oświetlenia ulicznego w Radomiu

WARTOŚĆ PROJEKTU: 8 540 850,00 zł

KWOTA DOFINANSOWANIA: 3 843 382,50 zł

OKRES REALIZACJI: 2013-2015

Projekt modernizacji oświetlenia ulicznego w Radomiu obejmuje następujący zakres:

• wykonanie audytu oświetlenia ulicznego miasta Radomia;
  • wykonanie projektu przebudowy otoczenia ronda Narodowych Sił Zbrojnych i aranżacji oświetlenia w celu zmniejszenia liczby słupów ze 123 do 70 wraz ze zmianą odległości pomiędzy słupami;
  • wykonanie projektów oświetlenia w obrębie pozostałej części miasta;
  • dostawy oraz montaż słupów dla ronda NSZ;
  • dostawy oraz montaż oświetlenia dla pozostałej części miasta wraz z doborem wysięgników i uruchomieniem oświetlenia oraz uruchomieniem i dokonaniem pomiarów testowych.

Projekt obejmuje modernizację oświetlenia w ilości 3925 sztuk, zasilanego ze 101 szaf – rozdzielnic. Lokalizacja punktów świetlnych dotyczy całego miasta, jednakże zamyka się w jego granicach administracyjnych, a dokładnie w pasach drogowych zarządzanych przez Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu.

Informacje źródłowe na temat Programu znajdują się na stronie: www.nfosigw.gov.pl