Dofinansowanie Dziennego Domu „Senior+” w stanowiska służące podniesieniu poziomu kompetencji cyfrowych seniorów – 2022 r.

W ramach realizacji zadania na dofinansowanie przedsięwzięcia polegającego na doposażeniu placówek typu „Senior+”, w tym Dzienne Domy „Senior+” i Kluby „Senior+”  w stanowiska służące podniesieniu poziomu kompetencji cyfrowych seniorów, Gmina Miasta Radomia otrzymała w 2022 r. dotację w wysokości 16.644,04 zł.

Podmiotem realizującym zadanie był Dzienny Dom „Senior+” przy ul. Rwańskiej 7 w Radomiu

Więcej pieniędzy dla Radomia z budżetu państwa

27 lutego 2024

Nie żyje prof. Jerzy Jarzębski