|

Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki

Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki

Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki (SMOK) zafunkcjonował w naszym mieście w programie pilotażowym Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Koszykówki w 2014 roku. Dzięki dobrej współpracy Gminy Miasta Radomia z Polskim Związkiem Koszykówki program jest nadal kontynuowany.
Obecnie w skład SMOK wchodzą następujące szkoły podstawowe nr: 3, 4, 21 i 29, obejmujące szkoleniem poziom edukacyjny klas I – V.
Zajęcia sportowe przeprowadzane w ramach Programu są zajęciami pozalekcyjnymi, nieobowiązkowymi, nieodpłatnymi i są realizowane na terenie szkoły wchodzącej w skład Szkolnego Młodzieżowego Ośrodka Koszykówki.

Program finansowany przez Polski Związek Koszykówki ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Logo PZKosz
Logo SMOK
Logo MSiT

NA CZASIE

Już piątek w Radomiu wystąpi Jean-Michel Jarre. Na stadionie trwa budowa sceny

15 czerwca 2026

Obchody 50. rocznicy Radomskiego Czerwca ze wsparciem Enei Wytwarzanie

15 czerwca 2026

Otwarto dwie wystawy poświęcone Radomskiemu Czerwcowi ’76

13 czerwca 2026

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
image00001
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Przejdź do treści