|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Lista stypendystów na 2022 r.

Stypendia przyznane na II półrocze (wrzesień – grudzień) 2022 roku dla drużyn występujących w rozgrywkach ligowych: 

WKS Czarni Radom S. A. (piłka siatkowa Ekstraklasa) – Paweł Rusin – 3000 zł, Daniel Gąsior- 4000 zł, Damian Schulz – 10000 zł, Bartłomiej Lemański – 10000 zł, Wiktor Nowak – 11700 zł, Michał Ostrowski – 5000 zł, Paweł Woicki – 10000 zł, Piotr Łukasik – 10000 zł, Mauricio Borges Almeida Silva – 25000 zł, Timo Tammemaa – 21000 zł, Jacek Nawrocki (trener) (od grudnia Bartosz Firszt) – 10000 zł;

Klub Sportowy Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu (piłka ręczna I liga) – Adrian Kondraciuk (trener) – 3900 zł, Małgorzata Michalska – 2700 zł, Weronika Jakóbowska – 1700 zł, Kinga Papke – 1500 zł, Milena Boryń – 1500 zł, Laura Domka – 1500 zł, Aleksandra Głuszko – 1500 zł, Natalia Kolasińska – 1800 zł, Martyna Dydek – 1000 zł, Weronika Nowak – 400 zł, Wiktoria Mikos – 800 zł, Michalina Machnio – 400 zł, Maria Mazurkiewicz – 400 zł, Wiktoria Skorża – 1450 zł, Agata Gwarek – 250 zł;

Hydro Truck Sport S. A. (koszykówka I liga) – Robert Witka (trener) – 5000 zł, Daniel Wall -3500 zł, Jakub Zalewski – 3500 zł, Filip Zegzuła – 5000 zł, Jakub Patoka – 5000 zł, Damian Jeszke – 5000 zł;

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Sportowa Czwórka” (piłka nożna Ekstraklasa) – Aleksandra Szydło – 1500 zł, Oliwia Macała – 1400 zł, Anita Snopczyńska – 1700 zł, Magdalena Rosińska – 3900 zł, Klaudia Żabicka – 950 zł, Amelia Chmura – 1150 zł, Oliwia Malesa – 1800 zł, Karolina Mućka – 1600 zł, Federica Dall’ara – 2500 zł, Monika Płóciennik – 1500 zł, Wojciech Pawłowski (trener) – 2400 zł, Aleksandra Zielińska – 1700 zł, Wiktoria Orłowska – 1000 zł, Kinga Molenda – 1700 zł, Karolina Barczak – 3000 zł, Agnieszka Franaszek – 600 zł, Aleksandra Kwiatkowska – 500 zł, Aleksandra Bieryło – 1800 zł, Wioletta Tkaczyk – 2500 zł, Paula Kowalewska – 400 zł, Alona Komanda – 1600 zł;

Radomka S. A. (piłka siatkowa Ekstraklasa) – Agnieszka Adamek – 7800 zł, Krystyna Strasz – 7800 zł, Małgorzata Jasek – 8800 zł, Kornelia Moskwa – 11200 zł, Renata Biała – 7300 zł, Justyna Łukasik – 3800 zł, Magdalena Damaske – Dawid – 8800 zł, Madison Bugg – 10000 zł, Gozde Yilmaz – 9700 zł, Błażej Krzyształowicz (trener) – 1800 zł;

Radomiak S. A. (piłka nożna Ekstraklasa) – Dawid Abramowicz – 20000 zł, Mateusz Cichocki – 20000 zł, Damian Jakubik – 15000 zł, Leandro Rossi Pereira – 17000 zł, Thabo Cele – 17000 zł, Luis Miguel Machado – 20000 zł, Maurides Roque Junior – 20000 zł, Raphael Rossi Branco – 20000 zł, Filipe Nascimento – 20000 zł, Thiago Matos – 15000 zł, Luiz Palhares – 15000 zł, Daniel Łukasik – 15000 zł, Dariusz Pawłowski – 15000 zł, Roberto Alves – 20000 zł, Mateusz Grzybek – 15000 zł, Jakub Ojrzyński – 12000 zł, Daniel Pik – 14000 zł, Michał Feliks – 10000 zł, Gabriel Kobylak – 12000 zł, Pedro Justiniano Gomes – 10000 zł, Lisandro Semedo  – 20000 zł, Mariusz Lewandowski (trener) – 10000 zł;

Radomski Klub Piłkarski 1926 Broń Radom (piłka nożna III liga) – Hubert Derlatka – 2090 zł, Piotr Goljasz – 2090 zł, Kajetan Jendryczko – 2090 zł, Damian Machajek – 2090 zł, Jakub Mydłowiecki – 2090 zł, Bartłomiej Nowak – 2090 zł, Kacper Pietrzyk – 2090 zł, Jakub Piotrowski – 2090 zł, Marcin Szymczak – 2090 zł, Sebastian Weremko – 2090 zł

Stypendia przyznane na I półrocze (styczeń – czerwiec) 2022 roku dla drużyn występujących w rozgrywkach ligowych:

WKS Czarni Radom S. A. (piłka siatkowa Ekstraklasa) – Michał Kędzierski – 10000 zł, Paweł Rusin – 3000 zł, Daniel Gąsior – 3000 zł, Rafał Faryna – 10000 zł, Bartłomiej Lemański – 10000 zł, Wiktor Nowak – 5700 zł, Jose Ademar Monteiro De Santana – 20000 zł, Alexander Berger  – 25000 zł, Jakub Sadkowski – 3000 zł, Michael Parkinson – 20000 zł, Jakub Bednaruk (trener) – 10000 zł;

Hydro Truck Sport S. A. (koszykówka Ekstraklasa) – Danilo Ostojić – 10000 zł, Mihailo Uvalin (trener) (od marca Robert Witka) – 10300 zł, Paweł Dzierżak – 6000 zł, Maciej Żmudzki – 5700 zł, Aleksander Lewandowski – 10000 zł, Filip Zegzuła – 11000 zł, Michael Moore (od maja Jakub Zalewski) – 21000 zł, Filip Kraljević – 9000 zł, Daniel Wall – 7000 zł;

Radomka S. A. (piłka siatkowa Ekstraklasa) – Aleksandra Szczepańska – 7200 zł, Katarzyna Zaroślińska-Król – 3600 zł, Agata Witkowska – 16500 zł, Freya Aelbrecht  – 4000 zł, Aleksandra Wójcik – 3600 zł, Zuzanna Efimienko-Młotkowska  – 3000 zł, Renata Biała – 6100 zł, Katarzyna Skorupa – 4100 zł, Kornelia Moskwa – 14400 zł, Alexandra Lazic – 4000 zł, Riccardo Marchesi (trener) (od kwietnia – Piotr Filipowicz) – 10500 zł;

Radomiak S. A. (piłka nożna Ekstraklasa) – Dawid Abramowicz – 20000 zł, Karol Angielski – 15000 zł, Jakub Snopczyński     – 2000 zł, Jakub Nowakowski – 5000 zł, Raphael Rossi Branco – 20000 zł, Mateusz Cichocki – 15000 zł, Damian Jakubik – 20000 zł, Meik Karwot – 15000 zł, Thabo Cele – 17000 zł, Rhuan Da Silveira Castro (od marca Luiz Palhares) – 17000 zł, Thiago Matos – 17000 zł, Luis Miguel Machado – 20000 zł, Filip Majchrowicz – 15000 zł, Goncalo Oliveira Silva – 20000 zł, Filipe Nascimento – 20000 zł, Mateusz Radecki – 20000 zł, Mario Junior Rondon Fernandez – 20000 zł, Maurides Roque Junior – 20000 zł, Dominik Sokół – 10000 zł, Jan Szpaderski – 5000 zł, Maciej Świdzikowski – 15000 zł, Dariusz Banasik    (trener) (od maja Mariusz Lewandowski) – 24000 zł;

Radomski Klub Piłkarski 1926 Broń Radom (piłka nożna III liga) – Jan Głowacki – 2090 zł, Piotr Goljasz – 2090 zł, Kacper Ambrozik – 2090 zł, Igor Kośmicki (od kwietnia Michał Kielak) – 2090 zł, Kamil Kumoch – 2090 zł, Damian Machajek – 2090 zł, Adrian Grudzień – 2090 zł, Bartosz Olszewski (od kwietnia Hubert Derlatka) – 2090 zł, Jakub Piotrowski – 2090 zł, Jakub Zborowski – 2090 zł;

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Sportowa Czwórka” (piłka nożna I liga) – Aleksandra Szydło – 750 zł, Izabela Wicik – 600 zł, Anita Snopczyńska – 1300 zł, Paulina Sobczak – 1600 zł, Klaudia Żabicka – 400 zł, Amelia Chmura – 550 zł, Klara Karoń – 700 zł, Karolina Mućka – 750 zł, Federica Dall’ara – 800 zł, Monika Płóciennik – 600 zł, Wojciech Pawłowski (trener) – 700 zł, Aleksandra Zielińska – 1300 zł, Karina Kosiarska – 550 zł, Kinga Molenda – 800 zł, Karolina Barczak – 800 zł, Agnieszka Franaszek – 600 zł, Aleksandra Kwiatkowska – 400 zł;

Integracyjny Klub Tenisa Stołowego „Broń” (tenis stołowy I liga) – Artur Kalita – 1800 zł, Marcel Błaszczyk – 1800 zł;

Integracyjny Klub Tenisa Stołowego „Broń” (tenis stołowy II liga) – Milena Bytys – 400 zł, Katarzyna Bielak – 400 zł, Magdalena Wilk       – 400 zł;

Klub Sportowy Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu (piłka ręczna I liga) – Piotr Włoskiewicz (trener) – 3900 zł, Małgorzata Michalska (od marca Honorata Czekala) – 3900 zł, Maja Mroziewicz (od kwietnia Klaudia Krzymowska) – 1200 zł, Zuzanna Telus – 850 zł, Weronika Jakóbowska – 1800 zł, Aleksandra Głuszko – 1500 zł, Zuzanna Barańska – 1500 zł, Wiktoria Mikos – 700 zł, Martyna Dydek – 700 zł, Wiktoria Skorża – 3250 zł, Julia Prokop – 1500 zł;

Stypendia przyznane na 2022 rok dla medalistów i trenerów:

Arkadiusz Kułynycz (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 87 kg na Mistrzostwach Świata Seniorów w zapasach styl klasyczny – 6 200 zł;

Przemysław Piątek (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – złoty medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 60 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 4 000 zł;

Patryk Bednarz (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – złoty medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 77 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 4 000 zł;

Bartłomiej Klimek (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – srebrny medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 82 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 1 500 zł;

Wojciech Kański (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”)  – srebrny medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 87 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 3 000 zł;

Piotr Puchalski (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – srebrny medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 55 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 1 500 zł;

Michał Kośla (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 77 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 2 000 zł;

Grzegorz Kunkel (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 60 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 2 000 zł;

Mateusz Kareciński (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 130 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 2 000 zł;

Łukasz Fafiński (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 87 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 2 000 zł;

Hubert Rudnik (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – srebrny medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 97 kg na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U23 w zapasach styl klasyczny –
1 500 zł;

Jakub Ściegliński (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 60 kg na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U23 w zapasach styl klasyczny –
1 000 zł;

Piotr Chudzik (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 130 kg na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U23 w zapasach styl klasyczny –
1 000 zł;

Dominik Dudziński (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 60 kg na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U23 w zapasach styl klasyczny –
1 000 zł;

Adrian Chruślak (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 97 kg na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U23 w zapasach styl klasyczny –
1 000 zł;

Konrad Kozłowski (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – złoty medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 77 kg na Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach styl klasyczny   – 1 600 zł;

Oskar Piątek (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 82 kg na Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach styl klasyczny  – 800 zł;

Klaudiusz Matyja (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu wolnym w kategorii wagowej 79 kg na Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach styl wolny – 800 zł;

Konrad Cudnik (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – złoty medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 65 kg na XXVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach styl klasyczny – 600 zł;

Jakub Śliwiński (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 60 kg na XXVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach styl klasyczny – 300 zł;

Jakub Korcz (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 92 kg na XXVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach styl klasyczny – 300 zł;

Bartłomiej Figura (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 110 kg na XXVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach styl klasyczny – 300 zł;

Zdzisław Kolanek (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – za prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2020 roku oraz prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2021 roku – 3 100 zł;

Włodzimierz Zawadzki (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – za prowadzenie przez Pana szkolenia 4 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2020 roku oraz prowadzenie szkolenia 4 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2021 roku – 2 000 zł;

Paweł Brach (Bokserski Klub Sportowy Radomiak) – brązowy medal w boksie w kategorii wagowej 56 kg na Mistrzostwach Europy U22 (młodzieżowców) w boksie (European Boxing Championships U22) – 2 100 zł;

Agata Kaczmarska (Bokserski Klub Sportowy Radomiak) – brązowy medal w boksie w kategorii wagowej 75 kg na Mistrzostwach Europy U22 (młodzieżowców) w boksie (European Boxing Championships U22) – 2 100 zł;

Damian Szczepański (Bokserski Klub Sportowy Radomiak) – srebrny medal w boksie w kategorii wagowej 57 kg na XXIX Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Mężczyzn w boksie – 1 500 zł;

Piotr Orzechowski (Bokserski Klub Sportowy Radomiak) – srebrny medal w boksie w kategorii wagowej 92 kg na XXVIII Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów w boksie  – 600 zł;

Sławomir Żeromiński (Bokserski Klub Sportowy Radomiak) – za prowadzenie szkolenia 6 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2020 roku oraz prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2021 roku – 1 050 zł;

Maciej Nowowsiak (WKS Czarni Radom S.A.) – brązowy medal w piłce siatkowej na Mistrzostwach Świata U-21 (Juniorów) w piłce siatkowej – 1 860 zł;

Damian Strzelec (Bokserskie Towarzystwo Sportowe 1926 Broń Radom) – brązowy medal w boksie w kategorii wagowej 75 kg na Mistrzostwach Polski Juniorów w boksie – 800 zł;

Patryk Porzyczka (Bokserskie Towarzystwo Sportowe 1926 Broń Radom) – srebrny medal w boksie w kategorii wagowej +80 kg na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży – 460 zł;

Emilian Dudajek (Radomski Klub Bokserski Boxing Radom) – srebrny medal w boksie w kategorii wagowej 52 kg na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w boksie – 750 zł;

Józef Szafarz (Radomski Klub Bokserski Boxing Radom) – brązowy medal w boksie w kategorii wagowej 67 kg na Mistrzostwach Polski Juniorów w boksie – 800 zł;

Cezary Znamiec (Radomski Klub Bokserski Boxing Radom) – brązowy medal w boksie w kategorii wagowej 71 kg na Mistrzostwach Polski Juniorów w boksie – 800 zł;

Adam Jabłoński (Radomski Klub Bokserski Boxing Radom) – za prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2020 roku oraz prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2021 roku – 400 zł;

Justyna Kozdryk (Radomskie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Start) – brązowy medal w konkurencji podnoszenia ciężarów w kategorii wagowej 45 kg na Igrzyskach Paraolimpijskich – 8 200 zł;

Alicja Jeromin (Radomskie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Start) – brązowy medal w lekkiej atletyce w biegu na 200 m na Igrzyskach Paraolimpijskich – 8 200 zł;

Aleksander Kossakowski (Radomskie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Start) – za udział w Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich – 5 000 zł;

Mateusz Owczarek (Radomskie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Start) – za udział w Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich – 5 000 zł;

Jagoda Kibil (Radomskie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Start) – za udział w Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich – 5 000 zł;

Katarzyna Kisiel (Radomskie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Start) – srebrny medal w biegu na 400 m w Paralekkoatletycznych Mistrzostwach Europy – 2 500 zł;

Maciej Klimek (Radomskie Towarzystwo Pływackie „Victoria”) – złoty medal w pięcioboju nowoczesnym na Mistrzostwach Polski Seniorów w Pięcioboju Nowoczesnym – 4 000 zł;

Daria Niedziałkowska (Radomskie Towarzystwo Pływackie „Victoria”) – brązowy medal w pięcioboju nowoczesnym na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Pięcioboju Nowoczesnym U24 – 1 000 zł;

Michał Golus  (Międzyszkolny Klub Sportowy Wodnik) – za udział w Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich – 5 000 zł;

Karolina Gołda (Akademia Tenisowa Masters) – brązowy medal w deblu na Mistrzostwach Polski Kadetów w tenisie ziemnym – 225 zł;

Patryk Kozłowski (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w biegu na 5000 m na 97. PZLA Mistrzostwach Polski Seniorów w lekkiej atletyce – 3 000 zł;

Olgierd Michniewski (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w biegu na 110 m przez płotki na 97. PZLA Mistrzostwach Polski Seniorów w lekkiej atletyce – 3 000 zł;

Dawid Krzemiński (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – brązowy medal w trójskoku na 97. PZLA Mistrzostwach Polski Seniorów w lekkiej atletyce -2 000 zł;

Alicja Potasznik (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – brązowy medal w sztafecie 4×100 m na 97. PZLA Mistrzostwach Polski Seniorów w lekkiej atletyce – 1 500 zł;

Martyna Kotwiła (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – brązowy medal w sztafecie 4×100 m na 97. PZLA Mistrzostwach Polski Seniorów w lekkiej atletyce – 1 500 zł;

Martyna Osińska (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – brązowy medal w sztafecie 4×100 m na 97. PZLA Mistrzostwach Polski Seniorów w lekkiej atletyce – 1 500 zł;

Mateusz Kaczor (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – brązowy medal w biegu na 3000 m z przeszkodami na 97. PZLA Mistrzostwach Polski Seniorów w lekkiej atletyce – 2 000 zł;

Aneta Rydz (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – brązowy medal w skoku wzwyż na 97. PZLA Mistrzostwach Polski Seniorów w lekkiej atletyce – 2 000 zł;

Natalia Wosztyl (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – złoty medal w biegu na 400 m przez płotki na 38. PZLA Mistrzostwach Polski U23 w lekkiej atletyce – 2 000 zł;

Joanna Hajdrowska (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w rzucie oszczepem na 38. PZLA Mistrzostwach Polski U23 w lekkiej atletyce – 1 500 zł;

Izabela Smolińska (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w biegu na 400 m przez płotki na 38. PZLA Mistrzostwach Polski U23 w lekkiej atletyce – 1 500 zł;

Krzysztof Turski (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – brązowy medal w biegu na 800 m na 38. PZLA Mistrzostwach Polski U23 w lekkiej atletyce – 1 000 zł;

Mateusz Gos (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w biegu na 5000 m na PZLA Mistrzostwach Polski U20 w lekkiej atletyce – 1 200 zł;

Adam Bajorski (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – złoty medal w biegu przełajowym na 5 km juniorów młodszych na 93. PZLA Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych – 300 zł;

Julia Adamczyk (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – złoty medal w skoku w dal na 53. PZLA Mistrzostwach Polski U18 w lekkiej atletyce – 600 zł;

Wiktor Janduła (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w biegu na 2000 m przez przeszkody na 53. PZLA Mistrzostwach Polski U18 – 460 zł;

Artur Błasiński (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – za prowadzenie szkolenia 4 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2020 roku oraz prowadzenie szkolenia 4 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2021 roku – 1 000 zł;

Bożena Jadczak (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – za prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2020 roku oraz prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2021 roku – 1 000 zł;

Leszek Trzos (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – za prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2020 roku oraz prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2021 roku – 1 500 zł

NA CZASIE

Więcej pieniędzy dla Radomia z budżetu państwa

27 lutego 2024

Nie żyje prof. Jerzy Jarzębski

27 lutego 2024

Trwa nabór projektów do Budżetu Obywatelskiego

26 lutego 2024

Serwisy specjalne

logo_visitRadom_190x88
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content