|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Lista stypendystów na 2023 r.

Stypendia przyznane na II półrocze (wrzesień – grudzień) 2023 roku dla drużyn występujących w rozgrywkach ligowych:

WKS Czarni Radom S. A. (piłka siatkowa Ekstraklasa) – Michał Ostrowski – 8000 zł, Wiktor Rajsner – 15000 zł, Wojciech Kraj – 11000 zł, Mateusz Kufka – 7000 zł, Bartosz Gomułka – 12000 zł, Dominik Teklak – 8000 zł, Nikola Meljanac – 14000 zł, Tomasz Piotrowski – 11700 zł, Konrad Formela – 22000 zł, Paweł Woicki (trener) – 11000 zł;

Klub Sportowy Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu (piłka ręczna I liga) – Adrian Kondraciuk (trener) – 3000 zł, Małgorzata Michalska – 2700 zł, Wiktoria Skorża – 1500 zł, Zuzanna Barańska – 1600 zł, Aleksandra Głuszko – 1500 zł, Kinga Papke – 1500 zł, Laura Domka – 1700 zł, Martyna Dydek – 1000 zł, Michalina Machnio – 400 zł, Maja Narożna – 750 zł, Weronika Nowak – 300 zł, Julia Gajewska – 450 zł, Natalia Kolasińska – 3000 zł, Nikola Okuńska – 500 zł, Klaudia Krzymowska – 500 zł, Maria Mazurkiewicz – 400 zł;

Hydro Truck Sport S. A. (koszykówka I liga) – Robert Witka (trener) – 6750 zł, Daniel Wall – 5000 zł, Jakub Zalewski – 5000 zł, Bartosz Ciechociński – 4000 zł, Mikael Laihonen – 6250 zł;

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Sportowa Czwórka” (piłka nożna I liga) – Natalia Olesińska – 500 zł, Agnieszka Soboń – 550 zł, Magdalena Rosińska – 1800 zł, Oliwia Bida – 1200 zł, Klaudia Żabicka – 1800 zł, Wiktoria Bagińska – 1500 zł, Paulina Oleksiak – 1500 zł, Kinga Ptaszek – 1200 zł, Wiktoria Orłowska – 1800 zł, Monika Płóciennik – 900 zł, Aleksandra Kwiatkowska – 450 zł;

Radomka S. A. (piłka siatkowa Ekstraklasa) – Stefano Micoli (trener) – 16500 zł, Krystyna Strasz – 4500 zł, Monika Gałkowska – 6500 zł, Kornelia Moskwa – 10900 zł, Klaudia Nowakowska – 9000 zł, Marie Scholzel – 16500 zł, Hilary Howe – 13100 zł;

Radomiak S. A. (piłka nożna Ekstraklasa) – Dawid Abramowicz – 21000 zł, Roberto Alves -20000 zł, Raphael Rossi Branco – 20000 zł, Mike Cestor – 15000 zł, Mateusz Cichocki – 21000 zł, Constantin Galca (trener) (od grudnia Maciej Kędziorek – trener) – 21000 zł, Pedro Henrique Alves De Almeida – 20000 zł, Edi Mauricio Sanches Semedo – 15000 zł, Damian Jakubik – 25000 zł, Helder Sa – 12000 zł, Frank Castaneda – 20000 zł, Christos Donis – 15000 zł, Luis Machado – 20000 zł, Krystian Okoniewski – 5000 zł, Leandro Rocha – 21000 zł, Jan Grzesik – 10000 zł, Luiz Gustavo Novaes Palhares – 15000 zł, Leandro Rossi Pereira – 10000 zł, Michał Kaput – 10000 zł, Lisandro Semedo – 10000 zł, Rafał Wolski – 21000 zł, Albert Posiadała – 5000 zł;

Radomski Klub Piłkarski 1926 Broń Radom (piłka nożna III liga) – Kacper Banaszkiewicz – 1300 zł, Przemysław Dwórzyński – 2850 zł, Adrian Grudzień – 2000 zł, Wojciech Ginał – 1200 zł, Hubert Jakubiec – 2500 zł, Bartłomiej Nowak – 2800 zł, Jakub Kowalski – 1500 zł, Adrian Olpiński – 2850 zł, Dariusz Partyka – 2800 zł, Jakub Piwowarczyk – 1100 zł

 

 

Stypendia przyznane na I półrocze (styczeń – czerwiec) 2023 roku dla drużyn występujących w rozgrywkach ligowych:

WKS Czarni Radom S. A. (piłka siatkowa Ekstraklasa) – Paweł Rusin – 3000 zł, Daniel Gąsior – 4000 zł, Damian Schulz – 10000 zł, Bartłomiej Lemański  – 10000 zł, Wiktor Nowak – 11700 zł, Michał Ostrowski – 5000 zł, Paweł Woicki (trener) – 10000 zł, Piotr Łukasik – 10000 zł, Mauricio Borges Almeida Silva (od lutego Bartosz Firszt) – 25000 zł, Timo Tammemaa – 21000 zł, Matthew West – 10000 zł;

Klub Sportowy Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu (piłka ręczna I liga) – Adrian Kondraciuk (trener) – 2500 zł, Wiktoria Skorża – 1450 zł, Małgorzata Michalska – 2700 zł, Natalia Kolasińska – 1800 zł, Milena Boryń – 1500 zł, Laura Domka – 1500 zł, Aleksandra Głuszko – 1500 zł, Zuzanna Barańska – 1600 zł, Weronika Jakóbowska – 1700 zł, Maria Mazurkiewicz – 500 zł, Michalina Machnio – 400 zł, Weronika Nowak – 400 zł, Wiktoria Mikos – 500 zł, Kinga Papke – 1500 zł, Agata Gwarek – 250 zł, Martyna Dydek – 1000 zł;

Hydro Truck Sport S. A. (koszykówka I liga) – Robert Witka (trener) – 5000 zł, Daniel Wall – 4000 zł, Jakub Zalewski – 3000 zł, Filip Zegzuła – 5000 zł, Jakub Patoka – 5000 zł, Damian Jeszke – 5000 zł;

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Sportowa Czwórka” (piłka nożna Ekstraklasa) – Aleksandra Szydło – 1500 zł, Oliwia Macała – 1400 zł, Aleksandra Bieryło – 3650 zł, Paulina Sobczak – 4100 zł, Klaudia Żabicka – 750 zł, Amelia Chmura – 1150 zł, Oliwia Malesa – 1800 zł, Karolina Mućka – 1600 zł, Wioletta Tkaczyk – 2500 zł, Monika Płóciennik – 1500 zł, Wojciech Pawłowski (trener) – 4500 zł, Aleksandra Zielińska – 4000 zł, Wiktoria Orłowska – 1000 zł, Kinga Molenda – 1700 zł, Karolina Barczak – 3100 zł, Agnieszka Franaszek – 500 zł, Aleksandra Kwiatkowska – 450 zł;

Radomka S. A. (piłka siatkowa Ekstraklasa) – Agnieszka Adamek – 7800 zł, Krystyna Strasz – 7800 zł, Małgorzata Jasek – 8800 zł, Kornelia Moskwa – 11200 zł, Renata Biała – 7300 zł, Justyna Łukasik – 3800 zł, Samara De Almeida Coelho – 8800 zł, Madison Bugg – 10000 zł, Gozde Yilmaz (od marca Marharyta Stepanenko) – 9700 zł, Błażej Krzyształowicz (trener) – 1800 zł;

Radomiak S. A. (piłka nożna Ekstraklasa) – Dawid Abramowicz – 20000 zł, Mateusz Cichocki – 20000 zł, Damian Jakubik – 15000 zł, Leandro Pereira – 17000 zł, Thabo Cele – 17000 zł, Luis Machado – 20000 zł, Jakub Nowakowski – 10000 zł, Raphael Rossi – 20000 zł, Filipe Nascimento – 20000 zł, Tiago Matos (od marca Mike Cestor) – 15000 zł, Luiz Palhares – 15000 zł, Daniel Łukasik – 15000 zł, Dariusz Pawłowski (od lutego Christos Donis) – 15000 zł, Roberto Alves – 20000 zł, Dominik Sokół (od lutego Francisco Ramos) – 12000 zł, Albert Posiadała – 7000 zł, Daniel Pik – 14000 zł, Jean Franco Sarmiento – 13000 zł, Gabriel Kobylak – 12000 zł, Pedro Justiniao Gomes – 20000 zł, Lisandro Semedo – 20000 zł, Mariusz Lewandowski (trener) (od maja Leandro Rocha) – 15000 zł;

Radomski Klub Piłkarski 1926 Broń Radom (piłka nożna III liga) – Hubert Derlatka – 2090 zł, Adrian Grudzień – 2090 zł, Kajetan Jendryczko – 2090 zł, Damian Machajek – 2090 zł, Jakub Mydłowiecki – 2090 zł, Bartłomiej Nowak – 2090 zł, Kacper Pietrzyk (od maja Dariusz Partyka) – 2090 zł, Jakub Piotrowski – 2090 zł, Marcin Szymczak (od marca Piotr Goljasz) – 2090 zł, Kamil Odolak – 2090 zł;

Stypendia przyznane na 2023 rok dla medalistów i trenerów:

Arkadiusz Kułynycz (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – złoty medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 87 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 4000 zł;

Patryk Bednarz (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – złoty medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 77 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 4000 zł;

Piotr Puchalski (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – złoty medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 55 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 2000 zł;

Przemysław Piątek (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – srebrny medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 60 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 3000 zł;

Piotr Przepiórka (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – srebrny medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 82 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 1500 zł;

Jakub Ściegliński (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – srebrny medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 55 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 1500 zł;

Konrad Kozłowski (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – srebrny medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 77 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 3000 zł;

Grzegorz Kunkel (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 60 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 2000 zł;

Filip Kazimierczak (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 87 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 2000 zł;

Rafał Płowiec (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 130 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 2000 zł;

Michał Puchalski (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 77 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 2000 zł;

Grzegorz Majkut (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 55 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 1000 zł;

Łukasz Fafiński (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 82 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 1000 zł;

Marcel Elias (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – srebrny medal w zapasach w stylu wolnym w kategorii wagowej 125 kg na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w zapasach styl wolny – 1500 zł;

Konrad Cudnik (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – srebrny medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 67 kg na Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach styl klasyczny – 1200 zł;

Klaudiusz Matyja (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – srebrny medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 82 kg na Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach styl klasyczny – 1200 zł (do września);

Jakub Korcz (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – srebrny medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 92 kg na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach styl klasyczny – 460 zł;

Bartłomiej Figura (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowego medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 110 kg na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach styl klasyczny – 300 zł;

Natalia Zaręba (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach kobiet w kategorii wagowej 65 kg na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach kobiet – 300 zł;

Zdzisław Kolanek (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – za prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2021 roku oraz prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2022 roku – 2000 zł;

Włodzimierz Zawadzki (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – za prowadzenie szkolenia 4 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2021 roku oraz prowadzenie szkolenia 4 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2022 roku – 2 000 zł;

Maciej Nowowsiak (WKS Czarni Radom S.A.) – brązowy medal w piłce siatkowej na Mistrzostwach Europy U-22 (Młodzieżowców) w piłce siatkowej – 1575 zł;

Paweł Brach (Bokserski Klub Sportowy Radomiak) – srebrny medal w boksie w kategorii wagowej 57 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w boksie – 3000 zł;

Wiktoria Bartosiak (Bokserski Klub Sportowy Radomiak) – brązowy medal w boksie w kategorii wagowej 66 kg na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Kobiet w boksie – 1000 zł;

Piotr Orzechowski (Bokserski Klub Sportowy Radomiak) – złoty medal w boksie w kategorii wagowej 92+ kg na Mistrzostwach Polski Juniorów w boksie – 1600 zł;

Sławomir Żeromiński (Bokserski Klub Sportowy Radomiak) – za prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2021 roku oraz prowadzenie szkolenia 4 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2022 roku – 1500 zł;

Martyna Kotwiła (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – złoty medal w 98. PZLA Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce w biegu na 200m – 4000 zł;

Patryk Kozłowski (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – złoty medal w PZLA Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce w biegu na 5000 m – 4000 zł;

Izabela Smolińska (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – złoty medal w 98.PZLA Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce w biegu na 400m przez płotki – 4000 zł;

Mateusz Gos (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w PZLA Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce w biegu na 5000 m – 3000 zł;

Aneta Rydz (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w 98. PZLA Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce w skoku wzwyż – 3000 zł;

Natalia Wosztyl (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w sztafecie 4×100 m w 98. PZLA Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce – 2250 zł;

Martyna Osińska (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w sztafecie 4×100 m w 98. PZLA Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce – 2250 zł;

Mateusz Kaczor (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – brązowy medal w biegu na 10 000 m w PZLA Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce – 2000 zł;

Dawid Krzemiński (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – złotego medalu w trójskoku w 39. PZLA Mistrzostwach Polski U23 w lekkiej atletyce – 2000 zł;

Olgierd Michniewski (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w biegu na 110m przez płotki w 39. PZLA Mistrzostwach Polski U23 w lekkiej atletyce – 1500 zł;

Jarosław Andrzejczak (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – brązowy medal w rzucie dyskiem w 39. PZLA Mistrzostwach Polski U23 w lekkiej atletyce – 1000 zł;

Natalia Dagmara Szczęsna (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w PZLA Halowych Mistrzostwach Polski U20 w lekkiej atletyce – 600 zł;

Adam Bajorski (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – brązowy medal w biegu na 2000m z przeszkodami w 76. PZLA Mistrzostwach Polski U20 w lekkiej atletyce – 800 zł;

Kacper Jedynak (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – brązowy medal w trójskoku w 76. PZLA Mistrzostwach Polski U20 w lekkiej atletyce – 800 zł;

Wiktor Janduła (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – złoty medal w biegu na 2000 m z przeszkodami w 28. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (54. PZLA Mistrzostwach Polski U18 w lekkiej atletyce) – 600 zł;

Jakub Abramczyk (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w biegu na 3000 m w 28. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (54. PZLA Mistrzostwach Polski U18 w lekkiej atletyce) – 460 zł;

Julia Adamczyk (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w lekkiej atletyce w skoku w dal w 28. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (54. PZLA Mistrzostwach Polski U18 w lekkiej atletyce) – 460 zł;

Wiktoria Gadajska (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w biegu na 100 m przez płotki w 28. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (54. PZLA Mistrzostwach Polski U18 w lekkiej atletyce) – 460 zł;

Leszek Trzos (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – za prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2021 roku oraz prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2022 roku – 2000 zł;

Bożena Jadczak (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – za prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2021 roku oraz prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2022 roku – 2000 zł;

Artur Błasiński (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – za prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2021 roku oraz prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2022 roku – 1500 zł;

Weronika Wójcik (Łuczniczy Klub Sportowy Radom) – srebrny medal w łucznictwie w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w konkurencji indywidualnej WA 720 kobiet – 460 zł;

Michał Golus  (Międzyszkolny Klub Sportowy Wodnik) – brązowy medal w pływaniu na dystansie 50 m stylem dowolnym w kat. S8 w Mistrzostwach Świata Osób Niepełnosprawnych (World Para Swimming Championships) – 6200 zł;

Justyna Kozdryk (Radomskie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Start) – srebrny medal w podnoszeniu ciężarów w kat. do 45 kg w Mistrzostwach Europy Osób Niepełnosprawnych (2022 European Open Championships) – 2500 zł;

Maksym Bodnar (Radomskie Towarzystwo Pływackie Victoria) – złoty medal w trójboju nowoczesnym w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych U15 – 600 zł;

Wiktor Jankowski (Klub Sportowy Start) – brązowy medal w judo w kat. powyżej 100 kg w Mistrzostwach Polski Juniorów w judo – 800 zł;

Damian Strzelec (Bokserskie Towarzystwo Sportowe 1926 Broń) – brązowy medal w boksie w kat. 75 kg w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w boksie – 1000 zł;

Patryk Porzyczka (Bokserskie Towarzystwo Sportowe 1926 Broń) – srebrny medal w boksie w kat. 92 kg w Mistrzostwach Polski Juniorów w boksie – 1200 zł;

Natalia Marczykowska (Radomski Klub Bokserski Boxing Radom) – złoty medal w boksie w kat. 81 kg w Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów w boksie – 2000 zł;

Cezary Znamiec (Radomski Klub Bokserski Boxing Radom) – srebrny medal w boksie w kat. 71 kg w Mistrzostwach Polski Seniorów i Seniorek w boksie – 3000 zł;

Emilian Dudajek (Radomski Klub Bokserski Boxing Radom) – srebrny medal w boksie w kat. 54 kg w Mistrzostwach Polski Seniorów i Seniorek w boksie – 1500 zł;

Nikodem Szafarz (Radomski Klub Bokserski Boxing Radom) – złoty medal w boksie w kat. 54 kg w Mistrzostwach Polski Juniorów w boksie – 1600 zł;

Adam Jabłoński (Radomski Klub Bokserski Boxing Radom) – za prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2021 roku oraz prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2022 roku – 1500 zł;

NA CZASIE

Budżet Obywatelski 2025. W poniedziałek wyniki głosowania

19 lipca 2024

Zakończyła się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

19 lipca 2024

Będzie bezpiecznej. Nowe oświetlenie na ulicy Zakopiańskiej gotowe

17 lipca 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content