|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Rada miejska

Rada Miejska IX kadencji


Przewodniczący Rady Miejskiej:

Mateusz Tyczyński

Wybrany z listy: Radomski Pakt Samorządowy R. Witkowskiego
 
Kontakt dla mieszkańców: 
e-mail: przewodniczacy@umradom.pl
nr tel: 48 36 26 771

Zastępcy Przewodniczącego Rady Miejskiej:

Wioletta Kotkowska

Wybrana z listy: Radomski Pakt Samorządowy R. Witkowskiego
 
Kontakt dla mieszkańców:
e-mail: wioletta.kotkowska@umradom.pl
nr tel: 513 090 473

Magdalena Lasota

Wybrana z listy: Radomski Pakt Samorządowy R. Witkowskiego
 
Kontakt dla mieszkańców:
e-mail: magdalena.lasota@umradom.pl 
nr tel: 507 094 692

Agnieszka Stolarczyk

Wybrana z listy: Radomski Pakt Samorządowy R. Witkowskiego
 
Kontakt dla mieszkańców:
e-mail: agnieszka.stolarczyk@umradom.pl
nr tel: 508 667 529

Radni Rady Miejskiej:

Adam Bocheński

Wybrany z listy: Prawo i Sprawiedliwość
 
Kontakt dla mieszkańców:
e-mail: abochenski@pupradom.pl
nr tel: 694 434 399

Robert Chrobotowicz

Wybrany z listy: Radomski Pakt Samorządowy R. Witkowskiego
 
Kontakt dla mieszkańców:
e-mail: robert.chrobotowicz@umradom.pl
nr tel: 604 940 650

Marcin Kaca

Wybrany z listy: Prawo i Sprawiedliwość
 
Kontakt dla mieszkańców:
e-mail: kaca@op.pl
nr tel: 603 786 880

Jarosław Kosior

Wybrany z listy: Radomski Pakt Samorządowy R. Witkowskiego
 
Kontakt dla mieszkańców:
e-mail: jaroslaw.kosior@umradom.pl
nr tel:  603 933 066

Anna Kotkowska

Wybrana z listy: Radomski Pakt Samorządowy R. Witkowskiego
 
Kontakt dla mieszkańców:
e-mail: anna.kotkowska@umradom.pl
 
 

Mateusz Kuźmiuk

Wybrany z listy: Prawo i Sprawiedliwość
 
Kontakt dla mieszkańców:
nr tel: 507 479  809

Marcin Majewski

Wybrany z listy: Prawo i Sprawiedliwość
 
Kontakt dla mieszkańców:
e-mail: kontakt@majewski.radom.pl

Paulina Markiewicz

Wybrana z listy: Prawo i Sprawiedliwość
 
Kontakt dla mieszkańców:
e-mail: paulina.markiewicz@umradom.pl

Aurelia Michałowska

Wybrana z listy: Prawo i Sprawiedliwość
 
Kontakt dla mieszkańców:
nr tel: 48 36 26 771

Katarzyna Pastuszka-Chrobotowicz

Wybrana z listy: Prawo i Sprawiedliwość
 
Kontakt dla mieszkańców:
e-mail: k.pastuszka-chrobotowicz@wp.pl
nr tel: 883 988 933

Łukasz Podlewski

Wybrany z listy: Prawo i Sprawiedliwość
 
Kontakt dla mieszkańców:
e-mail: lukaszpodlewski33@gmail.com
 

Jan Pszczoła

Wybrany z listy: Radomski Pakt Samorządowy R. Witkowskiego
 
Kontakt dla mieszkańców:
e-mail: jan.pszczola@umradom.pl
nr tel: 507 062 046

Marek Sołśnia

Wybrany z listy: Prawo i Sprawiedliwość
 
Kontakt dla mieszkańców:
e-mail: marek.solsnia@umradom.pl

Artur Standowicz

Wybrany z listy: Prawo i Sprawiedliwość
 
Kontakt dla mieszkańców:
nr tel: 48 36 26 771

Kazimierz Staszewski

Wybrany z listy: Prawo i Sprawiedliwość
 
Kontakt dla mieszkańców:
e-mail: kazimierz.staszewski@umradom.pl
nr tel: 502 040  133

Piotr Szprendałowicz

Wybrany z listy: Radomski Pakt Samorządowy R. Witkowskiego
 
Kontakt dla mieszkańców:
e-mail: piotr@szprendalowicz.pl
nr tel: 505 174 615

Robert Utkowski

Wybrany z listy: Radomski Pakt Samorządowy R. Witkowskiego
 
Kontakt dla mieszkańców:
e-mail: robert.utkowski@umradom.pl
nr tel: 602 428 661

Kazimierz Woźniak

Wybrany z listy: Radomski Pakt Samorządowy R. Witkowskiego
 
Kontakt dla mieszkańców:
e-mail: kazimierz.wozniak@umradom.pl
 

Dariusz Wójcik

Wybrany z listy: Prawo i Sprawiedliwość
 
Kontakt dla mieszkańców:
tel: 48 36 26 771

NA CZASIE

Przed nami obchody 48. rocznicy Czerwca 76

24 maja 2024

Zbliża się Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji

23 maja 2024

Projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego już po ocenie

21 maja 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content