|

Komunikat dotyczący odbioru odpadów w PSZOK podczas pandemii koronawirusa

Komunikat dotyczący odbioru odpadów w PSZOK podczas pandemii koronawirusa

W związku z rozprzestrzenianiem się zakażeń wywołanych pandemią koronawirusa oraz mając na uwadze bezpieczeństwo pracowników Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Witosa 96 w Radomiu, z dniem 16 marca 2020 r. do odwołania zostało wstrzymane przyjmowanie odpadów komunalnych w tym punkcie.

Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości odbywa się natomiast normalnie, zgodnie z harmonogramem.

NA CZASIE

36 tys. uczniów zakończyło rok szkolny 2025/2026

26 czerwca 2026

„Bunt ’76. Prawdziwa historia”. Nowy podcast Polskiego Radia na 50. Rocznicę Radomskiego Czerwca ‘76

26 czerwca 2026

Gwiazdy polskiej muzyki wystąpią na Borkach w ramach obchodów rocznicy Radomskiego Czerwca ’76

26 czerwca 2026

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
image00001
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Przejdź do treści