|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Mobilna zbiórka makulatury i elektroodpadów na Południu

Mobilna zbiórka makulatury i elektroodpadów na Południu

17 kwietnia 2024
20221022_090358

W najbliższą sobotę, 20 kwietnia, w godz. 10.00 – 14.00, na osiedlu Południe, na terenie spółdzielni mieszkaniowej przy ul. Gębarzewskiej 15 zostanie przeprowadzona kolejna mobilna zbiórka makulatury i elektroodpadów.

Będzie można przynieść czyste i suche: stare książki, zeszyty, czasopisma bez twardych, powlekanych, lakierowanych okładek, kartony (oprócz kartonów po napojach), tekturę, papier szkolny i biurowy torby i worki papierowe, a także duży i mały zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców osiedla Południe oraz wszystkich chętnych radomian do udziału w akcji. Dla uczestników przewidziane są drobne upominki.

Kolejna zbiórka odbędzie się 18 maja w godz. 11.00 – 15.00 w Parku im. T. Kościuszki oraz Placu Corazziego i częściowo na ul. Mickiewicza podczas Pikniku z okazji Dnia Ochrony Środowiska. Już teraz zachęcamy do gromadzenia makulatury, opakowania z tworzyw sztucznych i metalu, szkła oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Regulamin zbiórki

NA CZASIE

Tłumy radomian na koncercie z okazji 48. rocznicy Czerwca’76

22 czerwca 2024

Wakacje w mieście

21 czerwca 2024

Rusza kolejny sezon „Tańca pod gwiazdami”

21 czerwca 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content