|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

2 grudnia kolejna zbiórka makulatury i elektroodpadów

2 grudnia kolejna zbiórka makulatury i elektroodpadów

23 listopada 2023
20221022_090358

Kolejna zbiórka makulatury oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego odbędzie się 2 grudnia 2023r. w godz. 10:00 – 14.00 na  parkingu przy Urzędzie Miejskim w Radomiu u zbiegu ulic Kilińskiego i Staszica.

W ramach akcji będą przyjmowane suche i czyste: kartony (oprócz kartonów po napojach), tektura, papier pakowy, papier szkolny i biurowy, gazety i czasopisma niepowleczone lakierem i folią, książki i zeszyty bez twardych i powlekanych okładek, a także duży i mały sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych. Na uczestników wydarzenia będą czekać drobne upominki.

Głównym celem akcji jest zwiększenie ilości zebranych selektywnie odpadów na terenie Gminy Miasta Radomia, w celu osiągnięcia nałożonych przepisami prawa poziomów recyklingu.

Partnerami Gminy Miasta Radomia w organizacji wydarzenia są: MB Recycling Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Spółka komandytowa oraz Stora Enso Poland S.A.

Regulamin zbiórki makulatury dostępny jest w załączniku.

Regulamin zbiórki

NA CZASIE

Pomnik poległych pracowników Fabryki Broni zostanie odnowiony

01 marca 2024

Rozpoczynają się Kaziki 2024

29 lutego 2024

W hali RCS powstanie Muzeum Sportu

28 lutego 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content