|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Jaki przebieg linii kolejowej?

Jaki przebieg linii kolejowej?

20 lutego 2024
Radom_plakat

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne poświęcone projektowi budowy linii kolejowej nr 84 Radom – Iłża – Kunów odbędzie się w piątek, 23 lutego w Kamienicy Deskurów. Jest ono organizowane przez firmę Databout Sp. z o.o., która na zlecenie Centralnego Portu Komunikacyjnego Sp. z o.o. opracowuje Rozszerzone Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe (STEŚ-R) dla ww. projektu. Celem trwających prac jest przygotowanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla rekomendowanego przebiegu nowej linii kolejowej.

W ramach II etapu STEŚ-R są prowadzone spotkania informacyjno-konsultacyjne z mieszkańcami gmin objętych planowaną inwestycją. W ich trakcie mieszkańcy mają możliwość zapoznania się z przebiegami linii kolejowej, rozwiązaniami drogowymi czy harmonogramem projektu. Przedstawiciele wykonawcy i zamawiającego odpowiedzą również na pytania mieszkańców.

Pod poniższym linkiem można znaleźć wszystkie informacje dotyczące planowanej inwestycji, w tym mapę uwzględniającą aktualny przebieg wariantów oraz ankietę do wypełnienia: https://www.cpk.pl/pl/budowa-linii-kolejowej-nr-84-na-odc-radom-ilza-kunow

NA CZASIE

Radosław Witkowski zwycięzcą II tury wyborów samorządowych.

22 kwietnia 2024

Budowa wiaduktu przebiega zgodnie z planem

19 kwietnia 2024

Obchody 81. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim

19 kwietnia 2024

W maju ruszy budowa dwóch trybun na stadionie przy ul. Struga

18 kwietnia 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content