|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Masz nieużywane przedmioty? Wymień je w Kamienicy Deskurów

Masz nieużywane przedmioty? Wymień je w Kamienicy Deskurów

6 maja 2024
wymiana_deskur-5

W sobotę, 11 maja w Kamienicy Deskurów odbędzie się kolejna giełda używanych przedmiotów. Jak zwykle będzie to okazja, by wymienić się niepotrzebnymi, ale nadającymi się do dalszego użytku przedmiotami. Mogą to być np. książki, płyty, galanteria domowa, wyroby dekoracyjne, biżuteria, drobny sprzęt AGD i RTV, instrumenty muzyczne, drobne rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie, odzież i zabawki. Wszystkie rzeczy przeznaczone do wymiany muszą być sprawne, a odzież i zabawki czyste i nieuszkodzone.

Podczas giełdy będzie też można dowiedzieć się np. jak ozdobić starą kurtkę, by znów stała się atrakcyjnym ubraniem. Z kolei członkowie Stowarzyszenia Zielona Akcja poprowadzą warsztaty robienia zabawek z materiałów z recyklingu.

Organizatorzy zapraszają w sobotę, w godz. 15.00 – 18.00. Zasady udziału w wydarzeniu określa regulamin: https://bip.radom.pl/ra/wladze-miasta/zarzadzenia-prezydenta/64936,Nr-50422023-w-sprawie-ustalenia-Regulaminu-cyklicznego-wydarzenia-spolecznego-po.html

NA CZASIE

Przed nami obchody 48. rocznicy Czerwca 76

24 maja 2024

Zbliża się Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji

23 maja 2024

Projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego już po ocenie

21 maja 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content