|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Masz zbędne, ale będące w dobrym stanie rzeczy? Można się wymienić z innymi osobami

Masz zbędne, ale będące w dobrym stanie rzeczy? Można się wymienić z innymi osobami

15 stycznia 2024
wymiana_deskur-17

Nietrafione prezenty, przeczytane książki czy inne, już nie ulubione, ale nadające się do użytku, przedmioty można było oddać lub się zamienić innymi osobami podczas pierwszego z cyklu wydarzeń w Kamienicy Deskurów. Kolejne będą organizowane w każdą drugą sobotę miesiąca.

Przedmiotem wymiany mogą być rzeczy nadające się do dalszego użytku, np. książki, płyty, galanteria domowa, wyroby dekoracyjne, biżuteria, drobny sprzęt AGD i RTV, instrumenty muzyczne, drobne rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie, odzież i zabawki. Wszystkie rzeczy przeznaczone do wymiany muszą być sprawne, nadające się do dalszego użytku, a odzież i zabawki czyste i nieuszkodzone.

Zgodnie z regulaminem nie będzie można wnosić rzeczy pozyskanych nielegalnie czy niebezpiecznych, alkoholu, papierosów, towarów niedopuszczonych do handlu i ekspozycji na podstawie przepisów prawa.

Kolejna okazja do wymian już 10 lutego.

Regulamin akcji jest dostępny na stronie: https://bip.radom.pl/ra/wladze-miasta/zarzadzenia-prezydenta/64936,Nr-50422023-w-sprawie-ustalenia-Regulaminu-cyklicznego-wydarzenia-spolecznego-po.html

NA CZASIE

Budżet Obywatelski 2025. W poniedziałek wyniki głosowania

19 lipca 2024

Zakończyła się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

19 lipca 2024

Będzie bezpiecznej. Nowe oświetlenie na ulicy Zakopiańskiej gotowe

17 lipca 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content