|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Masz zbędne, ale będące w dobrym stanie rzeczy? Można się wymienić z innymi osobami

Masz zbędne, ale będące w dobrym stanie rzeczy? Można się wymienić z innymi osobami

15 stycznia 2024
wymiana_deskur-17

Nietrafione prezenty, przeczytane książki czy inne, już nie ulubione, ale nadające się do użytku, przedmioty można było oddać lub się zamienić innymi osobami podczas pierwszego z cyklu wydarzeń w Kamienicy Deskurów. Kolejne będą organizowane w każdą drugą sobotę miesiąca.

Przedmiotem wymiany mogą być rzeczy nadające się do dalszego użytku, np. książki, płyty, galanteria domowa, wyroby dekoracyjne, biżuteria, drobny sprzęt AGD i RTV, instrumenty muzyczne, drobne rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie, odzież i zabawki. Wszystkie rzeczy przeznaczone do wymiany muszą być sprawne, nadające się do dalszego użytku, a odzież i zabawki czyste i nieuszkodzone.

Zgodnie z regulaminem nie będzie można wnosić rzeczy pozyskanych nielegalnie czy niebezpiecznych, alkoholu, papierosów, towarów niedopuszczonych do handlu i ekspozycji na podstawie przepisów prawa.

Kolejna okazja do wymian już 10 lutego.

Regulamin akcji jest dostępny na stronie: https://bip.radom.pl/ra/wladze-miasta/zarzadzenia-prezydenta/64936,Nr-50422023-w-sprawie-ustalenia-Regulaminu-cyklicznego-wydarzenia-spolecznego-po.html

NA CZASIE

Pomnik poległych pracowników Fabryki Broni zostanie odnowiony

01 marca 2024

Rozpoczynają się Kaziki 2024

29 lutego 2024

W hali RCS powstanie Muzeum Sportu

28 lutego 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content