|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Nowa strona internetowa miasta

Nowa strona internetowa miasta

11 sierpnia 2023
srona_www-2

Ruszył nowy portal internetowy www.radom.pl. Nowa strona Radomia przeszła gruntowną zmianę nie tylko pod względem graficznym, ale przede wszystkim pod kątem dostępności i funkcjonalności. W odświeżonej wersji portal jest minimalistyczny i nieprzeładowany grafikami, ale dzięki temu zdecydowanie bardziej czytelny i intuicyjny dla odbiorcy. Poprzednia wersja serwisu, która służyła przez 13 lat, była już przestarzała. Część funkcjonalności nie działała, a wersja mobilna nie była przystosowana do współczesnych telefonów. Portal nie spełniał też w całości wytycznych dotyczących dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. Nowa strona www.radom.pl spełnia wszystkie te wymogi. Jest responsywna niezależnie od urządzenia, na którym ją otwieramy. Łatwo dopasowuje się do potrzeb internautów. Jest czytelna i łatwa w obsłudze. 

Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa spotka się z pozytywnym odbiorem i spełni oczekiwania internautów. Jednocześnie chcemy nadal udoskonalać nasz serwis przy Państwa udziale. Czekamy na sugestie i uwagi. W miarę możliwości będziemy je wdrażać.

Wykonaniem strony zajęła się wyłoniona w drodze przetargu firma Xtra Group z Gdańska. Koszt usługi, w ramach której oprócz opracowania i wykonania strony internetowej została wliczona dwuletnia gwarancja, utrzymanie, obsługa i bieżące wsparcie techniczne portalu, wyniósł niecałe 40 tysięcy złotych.

NA CZASIE

Zbliża się Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji

23 maja 2024

Projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego już po ocenie

21 maja 2024

Tłumy radomian na Nocy Muzeów

19 maja 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content