|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Nowa strona internetowa miasta

Nowa strona internetowa miasta

11 sierpnia 2023
srona_www-2

Ruszył nowy portal internetowy www.radom.pl. Nowa strona Radomia przeszła gruntowną zmianę nie tylko pod względem graficznym, ale przede wszystkim pod kątem dostępności i funkcjonalności. W odświeżonej wersji portal jest minimalistyczny i nieprzeładowany grafikami, ale dzięki temu zdecydowanie bardziej czytelny i intuicyjny dla odbiorcy. Poprzednia wersja serwisu, która służyła przez 13 lat, była już przestarzała. Część funkcjonalności nie działała, a wersja mobilna nie była przystosowana do współczesnych telefonów. Portal nie spełniał też w całości wytycznych dotyczących dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. Nowa strona www.radom.pl spełnia wszystkie te wymogi. Jest responsywna niezależnie od urządzenia, na którym ją otwieramy. Łatwo dopasowuje się do potrzeb internautów. Jest czytelna i łatwa w obsłudze. 

Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa spotka się z pozytywnym odbiorem i spełni oczekiwania internautów. Jednocześnie chcemy nadal udoskonalać nasz serwis przy Państwa udziale. Czekamy na sugestie i uwagi. W miarę możliwości będziemy je wdrażać.

Wykonaniem strony zajęła się wyłoniona w drodze przetargu firma Xtra Group z Gdańska. Koszt usługi, w ramach której oprócz opracowania i wykonania strony internetowej została wliczona dwuletnia gwarancja, utrzymanie, obsługa i bieżące wsparcie techniczne portalu, wyniósł niecałe 40 tysięcy złotych.

NA CZASIE

XXVII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Dawnej im. Mikołaja z Radomia

24 września 2023

Radomska Orkiestra Kameralna rozpoczęła nowy sezon artystyczny

23 września 2023

Na Michałowie powstanie 90 mieszkań na wynajem

21 września 2023

Serwisy specjalne

Visit Radom
copradom
invest
konsultacje
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content