|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Powstają kolejne łąki kwietne

Powstają kolejne łąki kwietne

15 marca 2024
IMG_9435

Powstają kolejne łąki kwietne. To realizacja jednego ze zwycięskich projektów z Budżetu Obywatelskiego. Pracownicy Zakładu Usług Komunalnych już przystąpili do przygotowania terenów, na których zostaną zasiane mieszanki nasion. Łąki kwietne powstaną w tym roku przy ul. Wyścigowej, Żwirki i Wigury, Michałowskiej, a także i zbiegu ulic Maratońskiej i Limanowskiego oraz wzdłuż bulwarów nad Mleczną. – Już od kilku lat nasze miasto ozdabiają łąki kwietne. To rozwiązanie się sprawdza. W tym roku, zgodnie z projektem zgłoszonym do Budżetu Obywatelskiego, powstanie kolejnych 5 tysięcy metrów kwadratowych kolorowego piękna, które z pewnością będzie cieszyć oczy radomian i osób, które do Radomia przyjadą – mówi wiceprezydent Mateusz Tyczyński.

Przypomnijmy, że w poprzednich latach łąki kwietne powstały m.in. przy Filtrowej, Górniczej, Sandomierskiej, Jana Pawła II, Św. Brata Alberta, Kusocińskiego oraz parku Michałów, w Starym Ogrodzie oraz przy alei Leszka Kołakowskiego.

NA CZASIE

Radosław Witkowski zwycięzcą II tury wyborów samorządowych.

22 kwietnia 2024

Budowa wiaduktu przebiega zgodnie z planem

19 kwietnia 2024

Obchody 81. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim

19 kwietnia 2024

W maju ruszy budowa dwóch trybun na stadionie przy ul. Struga

18 kwietnia 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content