|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Radom Fashion Show już w piątek

Radom Fashion Show już w piątek

22 sierpnia 2023
Baner reklamowy Radom Fashion Show

Dziesięć kolekcji zostanie zaprezentowanych podczas finałowej hali Radom Fashion Show, która odbędzie się w piątek, 25 sierpnia na placu Corazziego. To jedna z imprez, które będą towarzyszyły Międzynarodowym Pokazom Lotniczym Air Show.

Radom Fashion Show to ogólnopolski konkurs dla projektantów mody, ubioru, galanterii i obuwia. Jest on organizowany w Radomiu już jedenasty raz. Jego głównym celem jest prezentacja możliwości twórczych młodych projektantów, których projekty nie zostały wdrożone do produkcji masowej.

Finałowa gala odbędzie się w piątek, 25 sierpnia. Od godz. 21.00 na scenie na placu Corazziego będą prezentowane kolekcje konkursowe wybrane przez jury spośród 60 zgłoszonych do udziału w konkursie. Prace finalistów można obejrzeć na stronie: https://www.laznia-radom.pl/index.php/aktualnosci/articles/radom-fashion-show-2023-prezentacja-wynikow-preselekcji.html.

W trakcie gali zostanie ogłoszony werdykt jurorów. Będzie też wręczona nagroda publiczności. W programie są także pokazy gościnne, w tym moda ślubna „Vanilla Sposa”. Wystąpi też Mika Urbaniak & Victor Davies w koncercie zatytułowanym „The Beatles i nie tylko”.

NA CZASIE

Tłumy radomian na koncercie z okazji 48. rocznicy Czerwca’76

22 czerwca 2024

Wakacje w mieście

21 czerwca 2024

Rusza kolejny sezon „Tańca pod gwiazdami”

21 czerwca 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content