|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Radom Fashion Show już w piątek

Radom Fashion Show już w piątek

22 sierpnia 2023
Baner reklamowy Radom Fashion Show

Dziesięć kolekcji zostanie zaprezentowanych podczas finałowej hali Radom Fashion Show, która odbędzie się w piątek, 25 sierpnia na placu Corazziego. To jedna z imprez, które będą towarzyszyły Międzynarodowym Pokazom Lotniczym Air Show.

Radom Fashion Show to ogólnopolski konkurs dla projektantów mody, ubioru, galanterii i obuwia. Jest on organizowany w Radomiu już jedenasty raz. Jego głównym celem jest prezentacja możliwości twórczych młodych projektantów, których projekty nie zostały wdrożone do produkcji masowej.

Finałowa gala odbędzie się w piątek, 25 sierpnia. Od godz. 21.00 na scenie na placu Corazziego będą prezentowane kolekcje konkursowe wybrane przez jury spośród 60 zgłoszonych do udziału w konkursie. Prace finalistów można obejrzeć na stronie: https://www.laznia-radom.pl/index.php/aktualnosci/articles/radom-fashion-show-2023-prezentacja-wynikow-preselekcji.html.

W trakcie gali zostanie ogłoszony werdykt jurorów. Będzie też wręczona nagroda publiczności. W programie są także pokazy gościnne, w tym moda ślubna „Vanilla Sposa”. Wystąpi też Mika Urbaniak & Victor Davies w koncercie zatytułowanym „The Beatles i nie tylko”.

NA CZASIE

Radom będzie gospodarzem lekkoatletycznych Mistrzostw Polski U20

21 lutego 2024

Trwa nabór projektów do Budżetu Obywatelskiego

20 lutego 2024

Jaki przebieg linii kolejowej?

20 lutego 2024

Serwisy specjalne

logo_visitRadom_190x88
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content