|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Lista stypendystów na 2024 r.

Stypendia przyznane na I półrocze (styczeń – czerwiec) 2024 roku dla drużyn występujących w rozgrywkach ligowych:

WKS Czarni Radom S. A. (piłka siatkowa Ekstraklasa) – Michał Ostrowski – 10000 zł, Wiktor Rajnser – 15000 zł, Dominik Teklak – 11000 zł, Mateusz Kufka – 6400 zł, Bartosz Gomułka – 11800 zł, Rafał Buszek – 6800 zł, Nikola Meljanac – 14000 zł, Tomasz Piotrowski – 11700 zł, Konrad Formela – 22000 zł, Maciej Nowowsiak – 11000 zł;

Klub Sportowy Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu (piłka ręczna I liga) – Adrian Kondraciuk (trener) – 3300 zł, Małgorzata Michalska – 2700 zł, Wiktoria Skorża – 1500 zł, Zuzanna Barańska – 1600 zł, Aleksandra Głuszko – 1500 zł, Kinga Papke – 1500 zł, Laura Domka – 1700 zł, Martyna Dydek – 1000 zł, Natalia Wach – 1500 zł, Maja Narożna – 750 zł, Weronika Nowak – 300 zł, Julia Gajewska – 450 zł, Natalia Kolasińska – 3000 zł;

Hydro Truck Sport S. A. (koszykówka I liga) – Robert Witka (trener) – 6750 zł, Daniel Wall -5000 zł, Jakub Zalewski – 5000 zł, Bartosz Ciechociński – 4000 zł, Mikael Laihonen – 6250 zł;

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Sportowa Czwórka” (piłka nożna I liga) – Natalia Olesińska – 500 zł, Agnieszka Soboń – 700 zł, Magdalena Rosińska – 800 zł, Oliwia Bida – 1200 zł, Klaudia Żabicka – 1600 zł, Wiktoria Bagińska – 1500 zł, Paulina Oleksiak – 1500 zł, Kinga Ptaszek – 1200 zł, Wiktoria Orłowska – 1600 zł, Hanna Majewska – 400 zł, Paulina Sobczak – 1200 zł, Julia Tracz – 300 zł, Wojciech Pawłowski (trener) – 700 zł;

Radomka S. A. (piłka siatkowa Ekstraklasa) – Stefano Micoli (trener) – 16500 zł (od lutego Martyna Świrad – 10500 zł, Dagmara Dąbrowska – 6000 zł), Krystyna Strasz – 4500 zł, Monika Gałkowska – 6500 zł, Kornelia Moskwa – 10900 zł, Klaudia Nowakowska – 9000 zł, Marie Scholzel – 16500 zł, Hilary Howe – 13100 zł;

Radomiak S. A. (piłka nożna Ekstraklasa) – Dawid Abramowicz – 21000 zł, Mateusz Cichocki – 21000 zł, Damian Jakubik – 25000 zł, Leandro Rossi Pereira – 10 000 zł, Mike Cestor – 15000 zł, Luis Machado – 20000 zł, Pedro Henrique Alves De Almeida (od lutego Bruno Jordao) – 20000 zł, Raphael Rossi Branco – 20000 zł, Vagner Dias Goncalves – 20000 zł, Rafał Wolski – 21000 zł, Luiz Gustavo Novaes Palhares – 15000 zł, Filip Majchrowicz – 12000 zł, Krystian Okoniewski – 5000 zł, Roberto Alves – 20000 zł, Daniel Pik – 12000 zł, Jan Grzesik – 10000 zł, Albert Posiadała (od lutego Gabriel Kobylak) – 5000 zł, Christos Donis – 15000 zł, Leandro Rocha – 21000 zł, Michał Kaput – 10000 zł, Lisandro Semedo – 10000 zł, Maciej Kędziorek (trener) – 24 000 zł;

Radomski Klub Piłkarski 1926 Broń Radom (piłka nożna III liga) – Kacper Banaszkiewicz – 1300 zł, Przemysław Dwórzyński – 2850 zł, Adrian Grudzień – 2000 zł (od marca Igor Romelczyk), Wojciech Ginał – 1200 zł, Piotr Owczarek – 2500 zł, Bartłomiej Nowak – 2800 zł (od marca Tomasz Głogowski), Jakub Kowalski – 1500 zł, Adrian Olpiński – 2850 zł, Dariusz Partyka – 2800 zł, Jakub Piwowarczyk – 1100 zł

Stypendia przyznane na 2024 rok dla medalistów i trenerów:

Patryk Bednarz (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – złoty medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 77 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 4000 zł;

Przemysław Piątek (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – złoty medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 63 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 2000 zł;

Piotr Puchalski (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – złoty medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 55 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 2000 zł;

Arkadiusz Kułynycz (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – srebrny medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 87 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 3000 zł;

Łukasz Fafiński (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – srebrny medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 82 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 1500 zł;

Rafał Płowiec (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – srebrny medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 130 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 3000 zł;

Marcel Elias (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 130 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 2000 zł;

Grzegorz Kunkel (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 60 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 2000 zł;

Michał Kośla (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 77 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 2000 zł;

Grzegorz Majkut (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 55 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 1000 zł;

Mateusz Kareciński (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 130 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach styl klasyczny – 2000 zł;

Konrad Kozłowski (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – złoty medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 77 kg na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w zapasach styl klasyczny – 2000 zł;

Konrad Cudnik (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – złoty medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 72 kg na Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach styl klasyczny – 1600 zł;

Oskar Kucharczyk (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – srebrny medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 82 kg na Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach styl klasyczny – 1200 zł;

Jakub Korcz (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – srebrny medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 97 kg na Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach styl klasyczny – 1200 zł;

Michał Puchalski (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – srebrny medalu w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 77 kg na Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach styl klasyczny – 1200 zł;

Jakub Obłękowski (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu wolnym w kategorii wagowej 97 kg na Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach styl wolny – 800 zł;

Bartłomiej Figura (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu wolnym w kategorii wagowej 125 kg na Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach styl wolny – 800 zł;

Marcel Sosnowski (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 60 kg na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach styl klasyczny – 300 zł;

Natalia Zaręba (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – brązowy medal w zapasach kobiet w kategorii wagowej 65 kg na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach kobiet – 300 zł;

Zdzisław Kolanek (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – za prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2022 roku oraz prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2023 – 1500 zł;

Włodzimierz Zawadzki (Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”) – za prowadzenie szkolenia 4 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2022 roku oraz prowadzenie szkolenia 4 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2023 roku – 2000 zł;

Agata Kaczmarska (Bokserski Klub Sportowy Radomiak) – złoty medal w boksie w kategorii wagowej 81 kg na Mistrzostwach Polski Seniorek w boksie – 2000 zł;

Aleksandra Ziomek (Bokserski Klub Sportowy Radomiak) – złoty medal w boksie w kategorii wagowej 81+ kg na Mistrzostwach Polski Seniorek w boksie – 2000 zł;

Paweł Brach (Bokserski Klub Sportowy Radomiak) – złoty medal w boksie w kategorii wagowej 60 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w boksie – 2000 zł;

Oliwia Kosewska (Bokserski Klub Sportowy Radomiak) – brązowy medal w boksie w kategorii wagowej 48 kg na Mistrzostwach Polski Juniorek w boksie – 800 zł;

Sławomir Żeromiński (Bokserski Klub Sportowy Radomiak) – za prowadzenie szkolenia 4 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2022 roku oraz prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2023 roku – 1000 zł;

Maria Bąk (Klub Sportowy Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu) – srebrny medal z drużyną Klubu Sportowego Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w piłce ręcznej kobiet – 345 zł;

Zofia Waśkiewicz (Klub Sportowy Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu) – srebrny medal z drużyną Klubu Sportowego Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w piłce ręcznej kobiet – 345 zł;

Alicja Rolek (Klub Sportowy Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu) – srebrny medal z drużyną Klubu Sportowego Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w piłce ręcznej kobiet – 345 zł;

Zofia Ciszewska (Klub Sportowy Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu) – srebrny medal z drużyną Klubu Sportowego Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w piłce ręcznej kobiet – 345 zł;

Aleksandra Czarnecka (Klub Sportowy Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu) – srebrny medal z drużyną Klubu Sportowego Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w piłce ręcznej kobiet – 345 zł;

Julia Janczyk (Klub Sportowy Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu) – srebrny medal z drużyną Klubu Sportowego Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w piłce ręcznej kobiet – 345 zł;

Amelia Ciszek (Klub Sportowy Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu) – srebrny medal z drużyną Klubu Sportowego Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w piłce ręcznej kobiet – 345 zł;

Dagmara Piaseczna (Klub Sportowy Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu) – srebrny medal z drużyną Klubu Sportowego Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w piłce ręcznej kobiet – 345 zł;

Lena Baczewska (Klub Sportowy Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu) – srebrny medal z drużyną Klubu Sportowego Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w piłce ręcznej kobiet – 345 zł;

Agata Gwarek (Klub Sportowy Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu) – srebrny medal z drużyną Klubu Sportowego Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w piłce ręcznej kobiet – 345 zł;

Maria Górka (Klub Sportowy Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu) – srebrny medal z drużyną Klubu Sportowego Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w piłce ręcznej kobiet – 345 zł;

Maria Mazurkiewicz (Klub Sportowy Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu) – srebrny medal z drużyną Klubu Sportowego Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w piłce ręcznej kobiet – 345 zł;

Weronika Dymińska (Klub Sportowy Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu) – srebrny medal z drużyną Klubu Sportowego Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w piłce ręcznej kobiet – 345 zł;

Klaudia Krzymowska (Klub Sportowy Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu) – srebrny medal z drużyną Klubu Sportowego Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w piłce ręcznej kobiet – 345 zł;

Wioletta Dymińska (Klub Sportowy Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu) – srebrny medal z drużyną Klubu Sportowego Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w piłce ręcznej kobiet – 345 zł;

Michalina Machnio (Klub Sportowy Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu) – srebrny medal z drużyną Klubu Sportowego Akademia Piłki Ręcznej w Radomiu na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w piłce ręcznej kobiet – 345 zł;

Mateusz Gos (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – złoty medal w 99. PZLA Mistrzostwach Polski Seniorów w lekkiej atletyce w biegu na 5000 m – 4000 zł;

Izabela Smolińska (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – złoty medal w 99. PZLA Mistrzostwach Polski Seniorów w lekkiej atletyce w biegu na 400 m przez płotki – 4000 zł;

Martyna Kotwiła (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – złoty medal w 67. PZLA Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w lekkiej atletyce w biegu na 200 m – 2000 zł;

Nikola Brożyna (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – złoty medal w 99. PZLA Mistrzostwach Polski Seniorów w lekkiej atletyce w biegu sztafet 4x100m – 1500 zł;

Natalia Wosztyl (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – złoty medal w 99. PZLA Mistrzostwach Polski Seniorów w lekkiej atletyce w biegu sztafet 4x100m – 1500 zł;

Dawid Krzemiński (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w 99. PZLA Mistrzostwach Polski Seniorów w lekkiej atletyce w trójskoku – 3000 zł;

Patryk Kozłowski (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w 32. PZLA Mistrzostwach Polski w półmaratonie – 1500 zł;

Mateusz Kaczor (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w 93. PZLA Mistrzostwach Polski mężczyzn w maratonie – 3000 zł;

Aneta Rydz – (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w 99. PZLA Mistrzostwach Polski Seniorów w lekkiej atletyce w skoku wzwyż – 3000 zł;

Julia Adamczyk – (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – złoty medal w 77. PZLA Mistrzostwach Polski U20 w lekkiej atletyce w skoku w dal – 1600 zł;

Adam Bajorski (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – złoty medal w 77. PZLA Mistrzostwach Polski U20 w lekkiej atletyce w biegu na 2000 m z przeszkodami – 1600 zł;

Wiktor Janduła (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w 77. PZLA Mistrzostwach Polski U20 w lekkiej atletyce w biegu na 2000 m z przeszkodami – 1200 zł;

Kacper Jedynak (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – brązowy medal w 77. PZLA Mistrzostwach Polski U20 w lekkiej atletyce w trójskoku – 800 zł;

Wiktoria Gadajska (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – złoty medal w 29. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w lekkiej atletyce w biegu na 400 m przez płotki – 600 zł;

Jakub Abramczyk (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – złoty medal w 29. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w lekkiej atletyce w biegu na 3000 m – 600 zł;

Maciej Bednarczyk (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w PZLA Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych U18 w lekkiej atletyce w skoku w dal – 230 zł;

Piotr Abramczyk (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – srebrny medal w 29. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w lekkiej atletyce w biegu na 2000 m z przeszkodami – 460 zł;

Amelia Karolak – (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – brązowy medal w 95. PZLA Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych juniorów młodszych – 150 zł;

Bożena Jadczak (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – za prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2022 roku oraz prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2023 roku – 2000 zł;

Artur Błasiński (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – za prowadzenie szkolenia 5 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2022 roku oraz prowadzenie szkolenia 6 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2023 roku – 2000 zł;

Leszek Trzos (Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom) – za prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2022 roku oraz prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2023 roku – 1500 zł;

Aleksander Kossakowski (Radomskie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Start) – brązowy medal w Para Lekkoatletycznych Mistrzostwach Świata w biegu na 1500 m – 6200 zł;

Maciej Klimek (Radomskie Towarzystwo Pływackie Victoria) – brązowy medal w Mistrzostwach Polski Seniorów w pięcioboju nowoczesnym – 2000 zł;

Maksym Bodnar (Radomskie Towarzystwo Pływackie Victoria) – srebrny medal w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w trójboju nowoczesnym – 460 zł;

Wiktor Jankowski (Klub Sportowy Start) – brązowy medal w Mistrzostwach Polski Juniorów w judo w kategorii wagowej powyżej 100 kg – 800 zł;

Patryk Porzyczka (Bokserskie Towarzystwo Sportowe 1926 Broń Radom) – złoty medal w Mistrzostwach Polski Juniorów w boksie w kategorii wagowej +92 kg – 1600 zł;

Cezary Znamiec (Radomski Klub Bokserski Boxing Radom) – brązowy medal w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy U22 w boksie w kategorii wagowej 71 kg – 2100 zł;

Angelika Krysztoforska (Radomski Klub Bokserski Boxing Radom) – złoty medal w Mistrzostwach Polski Seniorek w boksie w kategorii wagowej 52 kg – 2000 zł;

Natalia Marczykowska (Radomski Klub Bokserski Boxing Radom) – srebrny medal w Mistrzostwach Polski Seniorek w boksie w kategorii wagowej 70 kg – 1500 zł;

Ewelina Pękalska (Radomski Klub Bokserski Boxing Radom) – srebrny medalu w Mistrzostwach Polski Seniorek w boksie w kategorii wagowej 50 kg – 1500 zł;

Nikodem Szafarz (Radomski Klub Bokserski Boxing Radom) – brązowy medal w Mistrzostwach Polski Seniorów w boksie w kategorii wagowej 60 kg – 1000 zł;

Emilian Dudajek (Radomski Klub Bokserski Boxing Radom) – złoty medal w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U23 w boksie w kategorii wagowej 54 kg – 1000 zł;

Adam Jabłoński (Radomski Klub Bokserski Boxing Radom) – za prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2022 roku oraz prowadzenie szkolenia 3 zawodników otrzymujących stypendium sportowe Prezydenta Miasta Radomia w 2023 roku – 1050 zł

NA CZASIE

Radosław Witkowski zwycięzcą II tury wyborów samorządowych.

22 kwietnia 2024

Budowa wiaduktu przebiega zgodnie z planem

19 kwietnia 2024

Obchody 81. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim

19 kwietnia 2024

W maju ruszy budowa dwóch trybun na stadionie przy ul. Struga

18 kwietnia 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content