|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Program „Polska Stolica Recyklingu”

Gmina Miasta Radomia przystąpiła do programu „Polska Stolica Recyklingu”

Radom walczył o zaszczytny tytuł Polskiej Stolicy Recyklingu, a szkoły, instytucje kultury, świetlice rywalizowały o wysoką nagrodę pieniężną. W programie, organizowanym przez Fundację Odzyskaj Środowisko, liczył się każdy elektryczny śmieć. Ogólnopolskie zmagania wygra ta placówka, która zbierze największą ilość elektrośmieci.

By wziąć udział w ogólnopolskim programie wystarczyło wypełnić krótkie zgłoszenie, w którym wypełniamy dane szkoły, adres, miasto oraz imię i nazwisko Koordynatora. W kolejnym kroku należało przygotować fotorelację z czerwonym pojemnikiem na małogabarytowy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny w roli głównej. Trzeci i najważniejszy punkt programu to zbiórka elektrycznych śmieci. Elektroodpady to wszystkie sprzęty, które były zasilane energią elektryczną z sieci lub bateriami.

Za zgromadzone elektryczne śmieci w trakcie zbiórek, w zależności od ich rodzaju, przyznawane były punkty. Placówka oświaty, która zbierze największą ilość punktów, wygra 50 000 złotych.

NA CZASIE

Tłumy radomian na koncercie z okazji 48. rocznicy Czerwca’76

22 czerwca 2024

Wakacje w mieście

21 czerwca 2024

Rusza kolejny sezon „Tańca pod gwiazdami”

21 czerwca 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content