|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Zbiórka makulatury i elektroodpadów w dniu 27.08.2022r.

W ramach zbiórki makulatury oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która odbyła się w dniu 27 sierpnia 2022r. na terenie parkingu E.Leclerc mieszkańcy Radomia oddali 1 080 kilogramów makulatury oraz prawie 2 200 kilogramów elektrycznych śmieci.

Mieszkańcy Radomia stanęli na wysokości zadania oddając makulaturę, niedziałające telewizory, stare pralki i lodówki, nieużywane telefony, elektronarzędzia oraz uszkodzone elektroniczne zabawki. Radomianie podkreślali potrzebę organizowania zbiórek, które motywują do zrobienia porządków w swoich domach, piwnicach, garażach, ale także na działkach. Porządkując swoje gospodarstwa domowe z niepotrzebnych nam rzeczy, przekazujemy cenne surowce, które zostaną przetworzone na nowe przedmioty. W ten sposób chronimy przyrodę, środowisko i naszą przestrzeń życiową

Zebrana w tym dniu makulatura została przekazana do Zakład Odzysku Surowców Wtórnych Stora Enso, natomiast elektrośmieci trafiły do profesjonalnego zakładu przetwarzania MB Recycling.

Regulamin zbiórki

NA CZASIE

Walczymy o pieniądze na Wolanowską. Podpisz petycję!

26 września 2023

Z myślą o rozwoju artystycznych talentów

26 września 2023

XXVII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Dawnej im. Mikołaja z Radomia

24 września 2023

Serwisy specjalne

Visit Radom
copradom
invest
konsultacje
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content