|

Komunikat dotyczący odbioru odpadów w PSZOK podczas pandemii koronawirusa

Komunikat dotyczący odbioru odpadów w PSZOK podczas pandemii koronawirusa

W związku z rozprzestrzenianiem się zakażeń wywołanych pandemią koronawirusa oraz mając na uwadze bezpieczeństwo pracowników Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Witosa 96 w Radomiu, z dniem 16 marca 2020 r. do odwołania zostało wstrzymane przyjmowanie odpadów komunalnych w tym punkcie.

Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości odbywa się natomiast normalnie, zgodnie z harmonogramem.

NA CZASIE

Już piątek w Radomiu wystąpi Jean-Michel Jarre. Na stadionie trwa budowa sceny

15 czerwca 2026

Obchody 50. rocznicy Radomskiego Czerwca ze wsparciem Enei Wytwarzanie

15 czerwca 2026

Otwarto dwie wystawy poświęcone Radomskiemu Czerwcowi ’76

13 czerwca 2026

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
image00001
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Przejdź do treści