|

|

Biuletyn Informacji Publicznej

|

Rozpoczynamy zbiórki makulatury i elektroodpadów!

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Radomia, oprócz zbiórek surowców organizowanych przy Urzędzie Miejskim i na terenie centrów handlowych rozpoczynamy pilotażowy projekt zbiórek na osiedlach mieszkaniowych. Tegoroczny cykl zaczniemy zbiórką makulatury i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w dniu. 16 marca 2024 r. w godz. 10.00 – 14.00 na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Ustronie” – przy ul. Orzechowej, w pobliżu parkowego oczka wodnego.

W ramach akcji przyjmowane będą: kartony (oprócz kartonów po napojach), tektura, papier pakowy, torby i worki papierowe, papier szkolny i biurowy, gazety i czasopisma niepowleczone lakierem i folią, książki i zeszyty bez twardych i powlekanych okładek, a także duży i mały sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych. Prosimy pamiętać, aby makulatura była czysta i sucha.

Głównym założeniem akcji jest zwiększenie ilości zebranych selektywnie odpadów na terenie Gminy Miasta Radomia, w celu osiągnięcia nałożonych przepisami prawa poziomów recyklingu.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców osiedla Ustronie oraz wszystkich chętnych radomian do udziału w akcji! Dla uczestników planowane są drobne upominki.

Stałymi partnerami akcji są: MB Recycling Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Spółka komandytowa, Stora Enso Poland Spółka Akcyjna.

Regulamin zbiórki 16 marca 2024 r.

NA CZASIE

Radosław Witkowski zwycięzcą II tury wyborów samorządowych.

22 kwietnia 2024

Budowa wiaduktu przebiega zgodnie z planem

19 kwietnia 2024

Obchody 81. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim

19 kwietnia 2024

W maju ruszy budowa dwóch trybun na stadionie przy ul. Struga

18 kwietnia 2024

Serwisy specjalne

Logo VisitRadom.pl
copradom
invest
konsultacje
czyste_powietrze_logo_v12-02-1
oswiatawradomiu
zwierzeta
ibom

Ta strona korzysta z ciasteczek, dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej o ciasteczkach w naszej polityce prywatności.

Skip to content